gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar o şarkıya bayılıyorum ben yaa

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özcan deniz Benimle evlenirmisin şarkı sözü

özcan deniz Benimle evlenirmisin şarkı sözü

özcan deniz kadınım şarkı sözü Geçmişim, karlı buzlu yollardan geçmişim Dilmişim, yeniden yazmısım ateşlere atmışım Küllerimden doğmuşum yeniden Dirimine ölümüne savaşmışım Yaşlıyım, 10 yaşımdan beri yaşlıyım Gençliğim hala ışıl ışıl kullanmadığım Bir sandıkta açılmayı Bekliyor seni çağırsın Kadınım olur musun bu hayatta Ögretir misin bana tatmadığım bir çok duyguyu Bitanem babalıkta...
  2. Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkı Sözleri

Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkı Sözleri

Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkı Sözleri istiyorum sizden o şarkıyı çok seviyorum ezberliyeceğimde tabi siz sözlerini yazarsanız :)
  3. Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkı Sözü Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkısının Sözleri Özcan Deniz Sevenler İçin Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Özcan Deniz'in Sevenler İçin adlı şarkısının sözlerini bu yazımızda Özcan Deniz hayranları için ve siz melek'lerimiz için paylaşıyoruz. Perdeleri kapat, sevgime tanık istemem Işığı söndür gel otur yanıma konuş. Ergeç anlaşacağız başka...
  4. Özcan Deniz Merakımdan Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Merakımdan Şarkısının Sözleri

Özcan deniz Merakımdan şarkısı sözü Özcan deniz Merakımdan sözleri Başarılı şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz'in seslendirdiği Merakımdan şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çok uzun zaman oldu seni görmeyeli Hala çok güzelsin eskisi gibi Seninle beraberken en çok korktuğumdu Birgün ya olursak iki yabancı gibi Gördüm seni başkasıyla aldatılmış gibi Hissettim bak birden oya...
  5. Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözü istiyorum

Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözü istiyorum

Selam kızlar sizden bir ricam oalcak acaba bana mümkünse Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözü biliyorsanız Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözlerini yazar mısınız

Sayfayı Paylaş