gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Özcan Deniz Sahnesinde Nişan Yüzükleri Takıldı.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2010 nişan yüzükleri nisan yüzükleri 2010 ÜNLÜ SANATÇI ÖZCAN DENİZ, GAZİANTEP’TE KENDİSİNE HAYRAN BİR ÇİFTİN NİŞAN YÜZÜKLERİNİ TAKTI. [​IMG]

Gaziantep’te konser veren Özcan Deniz, hayranı olan çiftin nişanını sahnede gerçekleştirdi.

Deniz her iki hayranını da yüzüklerini takmak için sahneye çağırdı. Yunus Tümsek ve nişanlısı Emine Öksün, bu anlamlı yüzükleri ünlü sanatçının takması için uzun süredir beklediklerini ifade ederek, evliliğe ilk adımı sahnede atmak istediklerini dile getirdi.

Ünlü sanatçı ise hayranlarını kırmayarak yüzüklerini takarak, evliliğe ilk adımı atan çift için şarkı söyledi.

Özcan Deniz Sahnesinde Nişan Yüzükleri Takıldı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nişan yüzüğü yastıkları..

nişan yüzüğü yastıkları..

nişan yüzüğü yastıkları nişan yüzüğü yastığı yastığı yüzük yastıkları yüzük
  2. Birkaç nişan yüzüğü modeli

Birkaç nişan yüzüğü modeli

Nişan,sözden sonra gelen evliliğe 2. adım.Önemli ve heyecanın dahada arttığı bir dönem.Artık bundan sonrası atılan adım en önemli adımlardan biri.Eğer bu hayata doğru adım atmaya karar verdiyseniz,nişanın önemli ve gerekli aksesuarlardan biri olan nişan yüzük modelleri sizler için...
  3. Özcan Denizin slip anlayışı

Özcan Denizin slip anlayışı

özcan deniz ozcan deniz özcan eski resim Ayyyy sen çok yaşa emi özcan abicim allah seni başımızdan eksik etmesin .. Aslında konuyu bambaşka amaçla açıyodum ama bu fotoyu görünce gülmekten çatladım agzım kulaklarımda karnım mahvolmuş vaziyetteyim... birde olayı anlatıyım bari iice salıverin gitsin.... hee sakın ortalığa salıwermeyin dedd...:D hahaha Yemekteyiz aşagıda ve bi olay...
  4. Shakira'nın sahnede yüzüğü çalındı!

Shakira'nın sahnede yüzüğü çalındı!

Shakira, haberleri, konseri, yüzüğü, sahnesi Türkiye'de de oldukça çok hayran kitlesine sahip olan Shakira'nın sahnede yüzüğü çalınmış Melek'lerim. Şaka gibi değil mi? İşte o şaka gibi oaln haberin detayları Melek'ler:) Kolombiyalı şarkıcı Shakira'nın bir konser sırasında yüzüğü çalındı. Birkaç hafta önce Meksika’nın Monterrey şehrindeki canlı performansı sırasında selamlamak için...
  5. Özcan Deniz Soyuldu

Özcan Deniz Soyuldu

özcan deniz haberleri özcan deniz Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Özcan Deniz soyuldu. Otomobilinini camı kırılarak tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve çantası çalınan Deniz, polise şikayette bulundu. AYDIN’a mezar ziyaretine giden şarkıcı Özcan Deniz’in otomobilinin camı kırılıp, tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve şapkasının içinde...

Sayfayı Paylaş