gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Özcan Deniz -Sevdazede (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Son bir yıl içinde art arda büyük transferler gerçekleştiren Avrupa Müzik, dev kadrosuna bomba bir ismi daha kattı Şarkılarıyla milyonların kalbine taht kuran Özcan Deniz, Avrupa Müzik ile anlaşma imzaladı. Yeni albümü "Sevdazede" ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanan Özcan Deniz , "Globalleşen dünyada müziğin daha da evrensel hale gelebilmesi için artık gelişmeleri çok yakından takip etmek gerekiyor. Teknolojiye ayak uydurmayı ve şarkılarımın Türkiye'den tüm dünyaya ulaşmasını hedefledim. Bunu yapan tek şirket Avrupa Müzik olduğu için burayı tercih ettim" diye konuştu. 4 ay önce anlaşma imzalayan Özcan Deniz ile Avrupa Müzik çalışmalarını büyük bir gizlilik ve titizlik içerisinde gerçekleştirdi. Özcan Deniz: "Hayranlarıma 2 mutlu haberi aynı anda vermek istediğim için Avrupa Müzik ile anlaştığım haberini albüm çıkış haberi ile birlikte vermek istedim. Avrupa Müzik markası ile yeni albümüm "SEVDAZEDE" müzik severlerle buluşacak. Albüm çıkış tarihi yaklaştıkça heyacanım daha da artıyor" dedi.
    Avrupa Müzik Genel Koordinatörü Deniz Erdem ise, "Bizim eskiye dayanan bir dostluğumuz vardı bu dostlukla birlikte bir iş ilişkisi içerisine girince çok keyifli bir çalışma çıkıyor ortaya Özcan Deniz hayranlarını çok güzel bir albüm bekliyor" dedi.
    Özcan Deniz'in yeni albümü "SEVDAZEDE" müzik marketlerdeki raflarda yerini almadan önce sadece Avea GSM operatörü aboneleri tarafından ve wap.avea.com dijital platformu üzerinden dinlenebiliyor.

01. Özcan Deniz - İllallah
    02. Özcan Deniz - Son Söz
    03. Özcan Deniz - Sevdazede
    04. Özcan Deniz - Kalp Yarası
    05. Özcan Deniz - Can Hatice
    06. Özcan Deniz - Koşa Koşa
    07. Özcan Deniz - Teklif
    08. Özcan Deniz - İllallah (Remix)
    09. Özcan Deniz - Eski Sevgili
    10. Özcan Deniz - Keklik Gibi

Özcan Deniz -Sevdazede (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özcan deniz-beni affet

özcan deniz-beni affet

Beni affet Kaybetmek için çor erken Sevmek için de çok geç Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin nihayetine Yalnızlığın eşiğinde Beni affet Ben seni sevdiğim zaman bu şehirde Yağmurlar yağardı Beni seni sevdiğim zaman bu şehirde Ayrılık kurşun gibi ağırdı Beni affet Şiirler gözlerini Şarkılar saçlarını söylemedi Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin...
  2. Özcan deniz-son söz 2009

Özcan deniz-son söz 2009

Unuturdum giderdim izlerini silerdim Acıtırdı kalbimi anlardı anlatırdı Belki yalan söylerdim kendimide kandırırıdım İnanırdım inanmak isterdim unuturdum Şimdi sil baştan yaşanırmı hayatım Yoksa sonuna varıp noktayımı koysaydım Bu gece çok karanlık olmaz olası bir zamandayım Kaybolsam bulunmasam bir daha Sormasa kimse seni anlatmasam kimseye Bana yaptığın herşeyi Silebilsem seni daha...
  3. Özcan Deniz – Kalp Yarası

Özcan Deniz – Kalp Yarası

Teşekkürler :D:D
  4. Özcan Denizin slip anlayışı

Özcan Denizin slip anlayışı

özcan deniz ozcan deniz özcan eski resim Ayyyy sen çok yaşa emi özcan abicim allah seni başımızdan eksik etmesin .. Aslında konuyu bambaşka amaçla açıyodum ama bu fotoyu görünce gülmekten çatladım agzım kulaklarımda karnım mahvolmuş vaziyetteyim... birde olayı anlatıyım bari iice salıverin gitsin.... hee sakın ortalığa salıwermeyin dedd...:D hahaha Yemekteyiz aşagıda ve bi olay...
  5. Özcan Deniz Soyuldu

Özcan Deniz Soyuldu

özcan deniz haberleri özcan deniz Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Özcan Deniz soyuldu. Otomobilinini camı kırılarak tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve çantası çalınan Deniz, polise şikayette bulundu. AYDIN’a mezar ziyaretine giden şarkıcı Özcan Deniz’in otomobilinin camı kırılıp, tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve şapkasının içinde...

Sayfayı Paylaş