gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Özcan Deniz - Sevdazede (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2009 yaz albümüne sahip olanlardan biride Özcan Deniz.Bir süredir ortalıklarda görünmeyen Özcan meğer albüm hazırlıkları yapıyormuş:) Şimdiye kadar ki çıkarmış olduğu albümlerindeki yakaladığı başarıyı yakalar mı bilmem ama gerçekten albümde çok iddialı parçalar yer almakta
    [​IMG][​IMG]

01. İllallah
    02. Son Söz
    03. Can Hatice
    04. Kalp Yarası
    05. Koşa Koşa
    06. İllallah (Remix)
    07. Teklif
    08. Sevdazede
    09. Eski Sevgili
    10. Keklik Gibi
    11. İllallah (Remix 2)

Özcan Deniz - Sevdazede (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özcan deniz-beni affet

özcan deniz-beni affet

Beni affet Kaybetmek için çor erken Sevmek için de çok geç Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin nihayetine Yalnızlığın eşiğinde Beni affet Ben seni sevdiğim zaman bu şehirde Yağmurlar yağardı Beni seni sevdiğim zaman bu şehirde Ayrılık kurşun gibi ağırdı Beni affet Şiirler gözlerini Şarkılar saçlarını söylemedi Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin...
  2. Özcan deniz-son söz 2009

Özcan deniz-son söz 2009

Unuturdum giderdim izlerini silerdim Acıtırdı kalbimi anlardı anlatırdı Belki yalan söylerdim kendimide kandırırıdım İnanırdım inanmak isterdim unuturdum Şimdi sil baştan yaşanırmı hayatım Yoksa sonuna varıp noktayımı koysaydım Bu gece çok karanlık olmaz olası bir zamandayım Kaybolsam bulunmasam bir daha Sormasa kimse seni anlatmasam kimseye Bana yaptığın herşeyi Silebilsem seni daha...
  3. Özcan Deniz – Kalp Yarası

Özcan Deniz – Kalp Yarası

Teşekkürler :D:D
  4. Özcan Denizin slip anlayışı

Özcan Denizin slip anlayışı

özcan deniz ozcan deniz özcan eski resim Ayyyy sen çok yaşa emi özcan abicim allah seni başımızdan eksik etmesin .. Aslında konuyu bambaşka amaçla açıyodum ama bu fotoyu görünce gülmekten çatladım agzım kulaklarımda karnım mahvolmuş vaziyetteyim... birde olayı anlatıyım bari iice salıverin gitsin.... hee sakın ortalığa salıwermeyin dedd...:D hahaha Yemekteyiz aşagıda ve bi olay...
  5. Özcan Deniz Soyuldu

Özcan Deniz Soyuldu

özcan deniz haberleri özcan deniz Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Özcan Deniz soyuldu. Otomobilinini camı kırılarak tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve çantası çalınan Deniz, polise şikayette bulundu. AYDIN’a mezar ziyaretine giden şarkıcı Özcan Deniz’in otomobilinin camı kırılıp, tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve şapkasının içinde...

Sayfayı Paylaş