gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkı Sözü Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkısının Sözleri Özcan Deniz Sevenler İçin

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Özcan Deniz'in Sevenler İçin adlı şarkısının sözlerini bu yazımızda Özcan Deniz hayranları için ve siz melek'lerimiz için paylaşıyoruz.

Perdeleri kapat, sevgime tanık istemem
    Işığı söndür gel otur yanıma konuş.
    Ergeç anlaşacağız başka çaremiz yok
    Sonra sevişeceğiz bu düzen böyle.

İstersen yine hep hayır de, olmaz de
    Her şey olacağına varıyor çaresiz.
    Yaşamak zorundayız sen de biliyorsun
    Öyleyse gel otur yanıma sevişmeliyiz.

Yine de usanmış değil, pişman bıkkın değil
    Belki biraz sarhoş, uykulu.
    Ama her zaman ateşli, her zaman sabırsız
    Vahşi, çılgın her zaman dolu.

İstersen yine hep hayır de, olmaz de
    Her şey olacağına varıyor çaresiz.
    Yaşamak zorundayız sen de biliyorsun
    Öyleyse gel otur yanıma sevişmeliyiz.

Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkı Sözleri

Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkı Sözleri

Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkı Sözleri istiyorum sizden o şarkıyı çok seviyorum ezberliyeceğimde tabi siz sözlerini yazarsanız :)
  2. Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü

Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü

Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar o şarkıya bayılıyorum ben yaa
  3. Özcan Deniz Merakımdan Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Merakımdan Şarkısının Sözleri

Özcan deniz Merakımdan şarkısı sözü Özcan deniz Merakımdan sözleri Başarılı şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz'in seslendirdiği Merakımdan şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çok uzun zaman oldu seni görmeyeli Hala çok güzelsin eskisi gibi Seninle beraberken en çok korktuğumdu Birgün ya olursak iki yabancı gibi Gördüm seni başkasıyla aldatılmış gibi Hissettim bak birden oya...
  4. Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözü istiyorum

Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözü istiyorum

Selam kızlar sizden bir ricam oalcak acaba bana mümkünse Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözü biliyorsanız Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözlerini yazar mısınız
  5. Özcan Deniz Tatlım Şarkı Sözleri isteyen tüm meleklerimiz için

Özcan Deniz Tatlım Şarkı Sözleri isteyen tüm meleklerimiz için

Özcan Deniz Tatlım Şarkı Sözü Özcan Deniz Tatlım Şarkı Sözleri Bi Düşün adlı yeni albümü ile herkesin beğenisini toplayan Özcan Deniz nihayet yeni albüm yapabildi diyorum:) Ben Özcan Deniz şarkıları bekliyordum, severim Özcan'ın sesini yorumunu, şarkıya kattığı duyguyu vs vs... :) Sevgili Melek'ler, daha önce Özcan Deniz Yapmak Lazım şarkı sözü sunmuştuk sizlere. Şimdi de Özcan Deniz yeni...

Sayfayı Paylaş