gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Özcan deniz-son söz 2009

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Unuturdum giderdim izlerini silerdim Acıtırdı kalbimi anlardı anlatırdı Belki yalan söylerdim kendimide kandırırıdım
    İnanırdım inanmak isterdim unuturdum

Şimdi sil baştan yaşanırmı hayatım
    Yoksa sonuna varıp noktayımı koysaydım
    Bu gece çok karanlık olmaz olası bir zamandayım
    Kaybolsam bulunmasam bir daha

Sormasa kimse seni anlatmasam kimseye
    Bana yaptığın herşeyi
    Silebilsem seni daha öncekiler gibi ah çok zor
    Yandı gönlüm yandı yandı hem hiç yanmadığı gibi

Kül olupda savruldum ama o son sözün kafi geldi

Şimdi sil baştan yaşanırmı hayatım
    Yoksa sonuna varıp noktayımı koysaydım
    Bu gece çok karanlık olmaz olası bir zamandayım
    Kaybolsam bulunmasam bir daha

Sormasa kimse seni anlatmasam kimseye
    Bana yaptığın herşeyi
    Silebilsem seni daha öncekiler gibi ah çok zor
    Yandı gönlüm yandı yandı hem hiç yanmadığı gibi
    Kül olupda savruldum ama o son sözün kafi geldi

Özcan deniz-son söz 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özcan Deniz -Sevdazede (2009)

Özcan Deniz -Sevdazede (2009)

Son bir yıl içinde art arda büyük transferler gerçekleştiren Avrupa Müzik, dev kadrosuna bomba bir ismi daha kattı Şarkılarıyla milyonların kalbine taht kuran Özcan Deniz, Avrupa Müzik ile anlaşma imzaladı. Yeni albümü "Sevdazede" ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanan Özcan Deniz , "Globalleşen dünyada müziğin daha da evrensel hale gelebilmesi için artık gelişmeleri çok...
  2. Özcan Deniz - Sevdazede (2009)

Özcan Deniz - Sevdazede (2009)

2009 yaz albümüne sahip olanlardan biride Özcan Deniz.Bir süredir ortalıklarda görünmeyen Özcan meğer albüm hazırlıkları yapıyormuş:) Şimdiye kadar ki çıkarmış olduğu albümlerindeki yakaladığı başarıyı yakalar mı bilmem ama gerçekten albümde çok iddialı parçalar yer almakta 01. İllallah 02. Son Söz 03. Can Hatice 04. Kalp Yarası 05. Koşa Koşa 06. İllallah (Remix) 07. Teklif 08. Sevdazede...
  3. Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü

Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü

Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar o şarkıya bayılıyorum ben yaa
  4. Özcan Deniz Merakımdan Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Merakımdan Şarkısının Sözleri

Özcan deniz Merakımdan şarkısı sözü Özcan deniz Merakımdan sözleri Başarılı şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz'in seslendirdiği Merakımdan şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çok uzun zaman oldu seni görmeyeli Hala çok güzelsin eskisi gibi Seninle beraberken en çok korktuğumdu Birgün ya olursak iki yabancı gibi Gördüm seni başkasıyla aldatılmış gibi Hissettim bak birden oya...
  5. Özcan Deniz Son Albümünden Aklında Olsun Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Son Albümünden Aklında Olsun Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Aklında Olsun şarkı sözleri Özcan Deniz Aklında Olsun şarkısı sözü Sevgili melekler, Özcan Deniz Bi' Düşün albümünden Özcan Deniz Aklında Olsun şarkısı sözü ile ilgili bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz sizlerle.. :) Özcan Deniz 3 Temmuzda yeni albümü Bi' Düşün'ü sevenleriyle buluşturacak. Aklında Olsun da bu albümde bulunan şarkılardan biri. Bu tarihten itibaren şarkı sözüne...

Sayfayı Paylaş