gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Özcan Deniz Wilma Elles'i Reddetti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Özcan Deniz Wilma Elles'i Reddetti! haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Özcan Deniz aradığı rol arkadaşı için talip olan Wilma Elles'i kibarca reddetti. Çevireceği film için sarışın renkli gözlü bir partner arayan Özcan Deniz'in bu isteğini duyan Elles hemen talip oldu. Ancak Deniz, bu rol için tanınmamış bir isim arıyordu ve bu yüzden Elles'i nazikçe reddetti...

Özcan Deniz Wilma Elles'i Reddetti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özcan deniz-beni affet

özcan deniz-beni affet

Beni affet Kaybetmek için çor erken Sevmek için de çok geç Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin nihayetine Yalnızlığın eşiğinde Beni affet Ben seni sevdiğim zaman bu şehirde Yağmurlar yağardı Beni seni sevdiğim zaman bu şehirde Ayrılık kurşun gibi ağırdı Beni affet Şiirler gözlerini Şarkılar saçlarını söylemedi Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin...
  2. özcan deniz dava açacak!

özcan deniz dava açacak!

O rolü kimsenin kolayca oynıyacağını sanmıyorum oynayan oyuncununda büyük tepkiler alacağını düşünüyorum bakalım bu sanatçı kim olacak? MÜNEVVER KARABULUT, 3 MART 2009'DA SEVGİLİSİ CEM GARİPOĞLU TARAFINDAN VAHŞİCE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ. Bu cinayeti dizi film yapmak için kolları sıvayan yapımcı Melih Göğebakan, Cem Garipoğlu'nun oynaması için Özcan Deniz'e teklif götürmüş. Özcan Deniz ise...
  3. Özcan Deniz – Kalp Yarası

Özcan Deniz – Kalp Yarası

Teşekkürler :D:D
  4. Özcan Denizin slip anlayışı

Özcan Denizin slip anlayışı

özcan deniz ozcan deniz özcan eski resim Ayyyy sen çok yaşa emi özcan abicim allah seni başımızdan eksik etmesin .. Aslında konuyu bambaşka amaçla açıyodum ama bu fotoyu görünce gülmekten çatladım agzım kulaklarımda karnım mahvolmuş vaziyetteyim... birde olayı anlatıyım bari iice salıverin gitsin.... hee sakın ortalığa salıwermeyin dedd...:D hahaha Yemekteyiz aşagıda ve bi olay...
  5. Özcan Deniz Soyuldu

Özcan Deniz Soyuldu

özcan deniz haberleri özcan deniz Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Özcan Deniz soyuldu. Otomobilinini camı kırılarak tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve çantası çalınan Deniz, polise şikayette bulundu. AYDIN’a mezar ziyaretine giden şarkıcı Özcan Deniz’in otomobilinin camı kırılıp, tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve şapkasının içinde...

Sayfayı Paylaş