gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Özcan Deniz Yalan mı Söyledi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

özcan deniz wilma elles özcan deniz haberleri wilma elles haberleri

Sevgili melekler, geçtiğimiz gün basında çıkan bir haberde Wilma Elles'in Özcan Deniz'in klibinde oynamak istediği ve sanatçının bu isteği kibarca reddettiği yazılmıştı. Ancak Elles bu iddiayı kesinlikle reddetti, ona göre Deniz yalan söylemiş...

Özcan Deniz'in, "Wilma Elles beni arayıp 'Filminde oynamak istiyorum' dedi. Ünsüz biri diye oynatmadım" sözlerine Alman oyuncudan yalanlama geldi. Elles; Deniz'i yalancılıkla itham edip ağır konuştu.

"TANIMAM Kİ"

"Asıl Özcan Deniz bana teklifte bulundu. Kendisini tanımıyordum, Kerem (Göğüş) iyi bir sanatçı olduğunu söyledi, ama film için vaktimiz uyuşmadı. Sözlerini duyunca şoke oldum. O büyük bir yalancı."

Özcan Deniz Yalan mı Söyledi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yalan Söyledim

Cengiz Kurtoğlu - Yalan Söyledim

Mia edw, mia ekei stin agalia sou vardia ksena xadia ma 8a deis 8a kais cause I' m a bomb digi, digi... Ti dropi, ti dropi afeles agori xoris love story (ne, ne) Na pas na ksanapeis to pima (ne, ne) S' aftes pou s' agapoun Erwta poulas, tazeis Gi ke ourano Oups to lene gallika Gigolo Oneira poulas se kardia ke mialo Ma de se 8elw, asto pia Gigolo Erwta poulas ke ftinw adrismo Pou tin exeis...
  2. Özcan Deniz – Kalp Yarası

Özcan Deniz – Kalp Yarası

Teşekkürler :D:D
  3. Özcan Denizin slip anlayışı

Özcan Denizin slip anlayışı

özcan deniz ozcan deniz özcan eski resim Ayyyy sen çok yaşa emi özcan abicim allah seni başımızdan eksik etmesin .. Aslında konuyu bambaşka amaçla açıyodum ama bu fotoyu görünce gülmekten çatladım agzım kulaklarımda karnım mahvolmuş vaziyetteyim... birde olayı anlatıyım bari iice salıverin gitsin.... hee sakın ortalığa salıwermeyin dedd...:D hahaha Yemekteyiz aşagıda ve bi olay...
  4. Özcan Deniz Soyuldu

Özcan Deniz Soyuldu

özcan deniz haberleri özcan deniz Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Özcan Deniz soyuldu. Otomobilinini camı kırılarak tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve çantası çalınan Deniz, polise şikayette bulundu. AYDIN’a mezar ziyaretine giden şarkıcı Özcan Deniz’in otomobilinin camı kırılıp, tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve şapkasının içinde...
  5. Yalan şaka için söylendiğinde de günah mıdır?

Yalan şaka için söylendiğinde de günah mıdır?

Yalan söylemek büyük günahtır. Bir âyet-i kerime meali şöyledir: (Yalan söyleyenler, iftira edenler, ancak Allahü teâlânın âyetlerine inanmayanlardır. İşte onlar, yalancıların ta kendileridir.) [Nahl 105] Yalan, günahların en çirkini, ayıpların en fenası, kalbleri karartan bütün kötülüklerin başıdır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Yalan, nifak kapılarından biridir.) [İbni Adiy] (Mümin,...

Sayfayı Paylaş