gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Özcan Deniz'den Evim Sensin Film Müziği Sen Yarim İdun Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu özcan deniz sen yarim idun şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, bildiğiniz üzere başarılı şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, uzun süre birlikte olduğu oyuncu Fahriye Evcen ile son filmi Evim Sensin 'i çekti. Bu filmin göze çarpan detaylarından biri de filmin müziğiydi. Sen Yarim İdun adlı şarkının sözlerini bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz...

Özcan Deniz Sen Yarim İdun Şarkı Sözü Düet Fahriye Evcen Evim Sensin Film Müziği

sen gülüm idun ,

sevduğum idun ,

söz vermiştuk ölümüne

sen benum idun.

alnumuza yazildi yar

bu kara yazi

söz vermiştuk tutamaduk

biz sözumüzü.

bedduam olsun beni hiç unutmayasun

ölene kadar sevduğum yarsız kalasun

unutamam artık seni hep seveyrum

senun içun senun içun yar öleyrum..

sen yarim idun ,

sevdalim idun ,

ölesiye sevdum seni

her şeyum idun..

kader böyle ayirdi bak yollarimizi

ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi

görüyorum bu aşk beni senide yakar

ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar

o güzel gözlerine doyamayirum.

artık yeter senin içun ağlamayirum

o güzel gözlerine doyamayorum.

her şey bitti senin içun ağlamayirum.

Özcan Deniz'den Evim Sensin Film Müziği Sen Yarim İdun Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özcan Deniz'den uyuşturucuya HAYIR

Özcan Deniz'den uyuşturucuya HAYIR

Mersin'de konser veren ünlü sanatçı, sahneden uyuşturucuya hayır çağrısı yaptı. Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ‘Uluslararası Mersin Festivali 2008’ etkinliği kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda sahne alan Özcan Deniz, söylediği birbirinden güzel şarkılarla hayranlarını coşturdu. Eski ve yeni kasetinden eserler seslendiren Özcan Deniz, sahne performansıyla da göz...
  2. Özcan Deniz'den anlamlı konser

Özcan Deniz'den anlamlı konser

özcan deniz konseri 2011 konserleri cratos konseri yardım konseri haberleri burada arkadaşlar Oyunculukta ki başarısı ve sesinin güzelli ile benimde beğenimi kazanan Özcan Deniz, sahnelere biraz ara vermişti ve http://www.meleklermekani.com/magazin/192256-nurgul-yesilcay-ve-ozcan-denizin-yeni-projesi.html diye geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Nihayet Özcan Deniz sahneye çıkmaya...
  3. Özcan Deniz'den Bi' Düşün Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz'den Bi' Düşün Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözleri Özcan Deniz Bi' Düşün şarkısı sözü Son albümü Bi' Düşün ile hayranlarıyla buluşmak için gün sayan Özcan Deniz Bi Düşün şarkı sözleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Söz & Müzik: Özcan Deniz Bir insanın üstüne, bu kadar gelinmez ki Nedir bu sendeki ‘’bir şey olmaz’’ duygusu Uzaktan öyle mi görünüyorum gerçekten Yanmaz bunun canı insan değil bu...
  4. Özcan Deniz'den Yapmak Lazım Şarkısının Sözleri Buyrun

Özcan Deniz'den Yapmak Lazım Şarkısının Sözleri Buyrun

Özcan Deniz Yapmak Lazım Şarkı Sözleri Özcan Deniz Yapmak Lazım şarkısı sözü Sevgili melekler, Özcan Deniz Bi' Düşün albümünden Özcan Deniz Yapmak Lazım şarkısı sözü ile ilgili bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz sizlerle.. Özcan Deniz yeni albümünü 3 Temmuz salı günü hayranlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Albüm müzik marketlerde yerini aldıktan sonra Yapmak Lazım isimli şarkının...
  5. Özcan Deniz'in Yeni Filmi Evim Sensin hakkında bilgiler

Özcan Deniz'in Yeni Filmi Evim Sensin hakkında bilgiler

özcan deniz yeni filmi evim sensin evim sensin filmi özcan deniz Uzun süredir adı Fahriye Evcan'la anılmaktan başka gündemde görmediğimiz Özcan Deniz yeni filmi ile gündemimze geldi Melek'lerim. Özcan DEniz Evim Sensin filmi ile izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Özcan Deniz’in yeni filmi “Evim Sensin”in fragramanı, internette çok ses getirdi. Hafızasını kaybeden bir kadın ile hayata...

Sayfayı Paylaş