gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Özcan Deniz'in yepyeni imajı

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Fahriye Evcen'den kısa bir süre önce ayrılan Özcan Deniz Kıbrıs'ta bir otelde vermiş olduğu konserde yepyeni imajıyla hayranlarının karşısına çıktı.Çok farklı bir görüntü sergileyen Deniz, top sakılı ve havalanmış saçlarıyla oldukça yakışıklı görünüyordu.Yeni bir sinema filmi için imajını değiştirdiğini söyleyen Özcan Deniz bana göre bu imajını sinema filminden sonrada devam ettirmeli çünkü gayet olumlu olduğunu düşünüyorum:) [​IMG]

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Sanki doğuştan yakışıklı

Özcan Deniz'in yepyeni imajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özcan Deniz'den uyuşturucuya HAYIR

Özcan Deniz'den uyuşturucuya HAYIR

Mersin'de konser veren ünlü sanatçı, sahneden uyuşturucuya hayır çağrısı yaptı. Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ‘Uluslararası Mersin Festivali 2008’ etkinliği kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda sahne alan Özcan Deniz, söylediği birbirinden güzel şarkılarla hayranlarını coşturdu. Eski ve yeni kasetinden eserler seslendiren Özcan Deniz, sahne performansıyla da göz...
  2. özcan deniz'in partneri vildan oldu

özcan deniz'in partneri vildan oldu

vildan atasever samanyolu kıyafet vildan atasever samanyolu elbise elbise kıyafetleri dizisi kıyafetleri Okadar çok dizi varki hangisini izliyelim bilmiyorum:Dşimdi yeni bir dizi daha geliyor başrollerini özcan deniz ve vildan atasever oynucakmış he birde artık romanları diziye dönüştürme moda oldu bunlardan en rahatsız olanlarda senaristlerdir :D UZUN ARAYIŞLARDAN SONRA...
  3. Özcan Deniz'den ''Yalan Haber'' Açıklaması!

Özcan Deniz'den ''Yalan Haber'' Açıklaması!

özcan deniz, yeni projesi, show tvde yok, düzeltme, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Özcan Deniz son günlerde kendisiyle ilgili basında çıkan proje haberlerini yalanladı. Son günlerde Gold Film tarafından show tv'ye yapılacak olan dizi film projesinde olmadığını belirten Deniz,aylardır hazırlandığı başka bir projenin haberini yakında basınla...
  4. Özcan Deniz'den anlamlı konser

Özcan Deniz'den anlamlı konser

özcan deniz konseri 2011 konserleri cratos konseri yardım konseri haberleri burada arkadaşlar Oyunculukta ki başarısı ve sesinin güzelli ile benimde beğenimi kazanan Özcan Deniz, sahnelere biraz ara vermişti ve http://www.meleklermekani.com/magazin/192256-nurgul-yesilcay-ve-ozcan-denizin-yeni-projesi.html diye geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Nihayet Özcan Deniz sahneye çıkmaya...
  5. Özcan Deniz'in Ramazan Mesajı Rekor Kırdı

Özcan Deniz'in Ramazan Mesajı Rekor Kırdı

Özcan Deniz'in Instagram sayfasından yayınladığı Ramazan mesajı gündeme bomba gibi düştü. Ramazan ayının gelmesiyle sanatçılar sosyal medya hesaplarından günün anlam ve önemine uygun fotoğraf paylaşımlarına başladı, bu isimlerden biri de Özcan Deniz oldu. Ünlü oyuncunun pek çok kişiyi kızdıracak bu mesajına takipçilerinin çoğunluğu ' Altına imzamı atarım' diyerek destek verdi. Ünlü Şarkıcı...

Sayfayı Paylaş