gebe
  1. nsnbaby

nsnbaby Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Özel Günler için Özel Tasarım Kurabiyeler...

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında nsnbaby tarafından paylaşıldı.

Doğum sonrası hastahanede ve evde ,bebek mevlüdünde, diş buğdayında, doğumgününde, misafirlerinize ikram edebileceğiniz sevimli ve şeker tadında, anne eli değen kurabiyeler, sizler sevdikleriniz ve bebeğiniz için… Özlem ve heyecanla beklediğiniz minik prensesinize / prensinize kavuşmanıza sayılı günler kaldı. Ona kavuştuğunuzda, minik bedenini göğsünüzde hissettiğinizde ‘’böyle bir duygu yok’’ diyeceksiniz, dünyanın en mutlu insanı olacak ve muhtemelen gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. Tıpkı benim gibi…
    Onun için herşeyin en mükemmelini istiyor, en güzelini, en özelini hayal ediyorsunuz. Anne baba olmak burada kelimelerle anlatılamayacak kadar müthiş bir duygu. Bu mutluluğunuzu sevdiklerinizle, hatta tüm dünyaya haykırmak isteyebilirsiniz…
    Mutlu günlerinizi özel kılmak için; bebeğinize özel, kendisi gibi minik, sevimli ve şeker tadında, anne eli değen bu ürünler, sizler sevdikleriniz ve bebeğiniz için…

çeşitleri görmek için facebook sayfamı ziyaret edebilirsiniz

facebook/nsnbaby

532 3436752

2. nsnbaby

nsnbaby Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    size özel tasarımlar :)

Ekli Dosyalar:

Özel Günler için Özel Tasarım Kurabiyeler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özel günler için çok özel kıyafetler

özel günler için çok özel kıyafetler

özel günler için kıyafetler özel gün kıyafetleri kıyafetler günler için elbiseler gün elbiseleri
  2. Özel tasarım

Özel tasarım

Özel tasarım Koleksiyon mağazasındaki Rodolfo Dordani tasarımı Lumiere markalı masa lambalarının beyaz, yeşil, sarı ve kırmızı renkleri var. Fiyatları 294-570 avro arasında değişen lambaların ayakları, siyah krom ve parlak alüminyum olarak değiştiriliyor.
  3. Özel Günler için Diyet

Özel Günler için Diyet

Seçenekler arasından bir kahvaltı, bir hafif yemek, bir de ana yemek seçin. Bu seçimlerinizi her gün değiştirin çünkü ihtiyaç duyduğunuz tüm besinleri ancak böyle alabilirsiniz. * Eğer kaybetmek istediğiniz ağırlık 500 ile 1.500 gr. civarındaysa, atıştırmalardan da 1 tane yemelisiniz; 500 gr.'dan azsa 2 tane yiyebilirsiniz. * Mutlaka günde 275 ml. süt tüketmelisiniz. Sütü, çaya-kahveye...
  4. Özel Günlerinize Özel Fal (Bayanlar İçin)

Özel Günlerinize Özel Fal (Bayanlar İçin)

canlı fal baktır özel fal özel fallar eğlenceli fallar Valla ben ilk defa duydum böyle birşeyi :S Nekadar doğrudur bilemiyorum ama denemekte fayda var diye düşünüyorum...Bayanlar muayyen günlerindeki tarihe denk gelen günlerde neler yaşayacaklarını bu yöntemle tahmin ediyorlarmış...Ayın 1'i 2'si diye karşısına ne gelirse 1ay onlarr yaşanıyormuş... 1-saadet yaşayacaksın 2-nefret edileceksin...
  5. Sevgililer Günü Özel Tasarım Kurabiyeleri

Sevgililer Günü Özel Tasarım Kurabiyeleri

Özel tasarım kurabiye ve pastalar bir süredir bayanların gözdesi olarak özel günlerin vazgeçilmezleri arasına girdi. Yıldönümleri, doğumgünleri ve özel günler için farklı tasarım kurabiyeler günün anlam ve önemini vurgulayarak hem görsel bir sunum sağlarken damaklarda da lezzetli bir tat bırakıyor. Malum 14 Şubat sevgililer gününe az bir zaman kaldı. Sevgililer gününe özel olarak tasarlanan...

Sayfayı Paylaş