gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Özel gününüze en özel gelinbaşı modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hayatınızın en özel gün ve gecesinde tüm bakışların üzerinizde olacağını düşünerekten sizler için en özel ve güzel gelinbaşı saç modellerini paylaşmak istiyorum
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

Özel gününüze en özel gelinbaşı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Katılacağınız bir davet,mezunuyet balosu yada sizin için çok özel bir gecede giyebileceğiniz harika modellere yer veriyorum Meleklerim. Şıklığın ve zerafetin çok güzel anlatıldı bu modellerden de anlaşılıyor zaten.Hepsi birbirinden hoş...Sade ve şık olmanızı sağlayacak harika elbiseleri sizlere sunuyorum... Size yakışan rengide seçtikten sonra özel günlerinizin en gözdesi siz olacaksınız;)...
  2. Yepyeni Gelinbaşı Modelleri Arayanlara Özel

Yepyeni Gelinbaşı Modelleri Arayanlara Özel

Bu konu 2013 gelin başı saç modelleri ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Bir genç kızın hayatının en özel ve mutlu günü olan evlendiği gün çok önemlidir. Bununla ilgili hakırlıklar aylar öncesinden başlar. Tatlı bir telaş ve heyecan ile giyeceği gelinlik modelinden gelin başına kadar tüm ayrıntılar en ince şekilde düşünülüp araştırılır. Her gelin adayı kusursuz gelin olmak adına yoğun bir...
  3. Kısa Saçlı Gelinlere Özel Gelinbaşı Modelleri

Kısa Saçlı Gelinlere Özel Gelinbaşı Modelleri

Bu yazı 2013 kısa gelin başı saç modellerine yer vermektedir. Gelinbaşı saç modeli olarak genelde uzun abiye topuz tarzında modeller düşünülür. Ama her gelin adayının saçları uzun olmayabilir. Kısa saçlı bir gelinseniz ve postiş, çıtçıt gibi aksesuarlar kullanmadan kısa kesim saç modelinizle gelinbaşı düşünüyorsanız aslında fazla düşünmenize gerek yok. Bir takım gelinbaşı saç aksesuarları ile...
  4. 2013 Babalar Gününe Özel En Güzel Sözler

2013 Babalar Gününe Özel En Güzel Sözler

2013 babalar günü babalar günü ne zaman 2013 babalar günü sözleri Babalar günü 2013 yılın da 16 Haziran tarihine denk geliyor. Evin direği babalar için söylenen en güzel ve anlamlı sözleri sizler için paylaşıyoruz. Siz de babanızı bu özel ve anlamlı günde en güzel babalar günü sözlerini onunla paylaşıp mutlu edebilirsiniz. Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde...
  5. Özel Günler İçin Topuz Modelleri

Özel Günler İçin Topuz Modelleri

topuz modelleri, yan topuz modelleri, örgülü topuz modeller Sevgili melekler, herhalde özel gecelerin en vazgeçilmez saç modellerinin başında toıpuzlar geliyor. Düğünler, nişanlar, kutlama yemekleri, kına ve mezuniyetlerde pek çok bayan topuz modellerini tercih ediyor. Biz de bunu göze alarak siz Melekler Mekanı üyelerimiz ve misafirlerimiz için özel günlerde kullanabileceğiniz doğal topuz...

Sayfayı Paylaş