gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Özel hastanelerde hamileler hiç bir ücret ödemeyecekmi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Dün habberlerde çıkan bir haber kafamı çok karıştırdı.Özel hastaneye gidiyorum her gitmemde 35 tl muaayane ücreti idarra kan vs. gibi testlerde ek ücret ödüyorum.Aslında hamilelerin bütün test ve muayaneleri ücretsizmiş . Sadece sezeryan doğumda 135 tl ücret alınabilirmiş.Ayrıntılı faturası olanlar hastaneyi şikayet ettiği taktirde hastane ceza ödemek zorundaymış.Bu konuda ayrıntılı bilgi istiyorum sayın adminlerimizden.Bu kanun kimler için geçerli analık sigortası olanlar içinmi yani çalışan anne adayları içinmi yoksa tüm hamile anne adayları içinmi .Şimdiden teşekürler.Sevgiler..

Özel hastanelerde hamileler hiç bir ücret ödemeyecekmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Hastanelere Sıkı Denetim!

Özel Hastanelere Sıkı Denetim!

Özel hastaneler, hastanelere denetim, denetim şartları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Özel hastanelere bir takım denetimler geliyor melekler. Denetim safhaları yazımızda yer alıyor. Gereksiz tahlil yapan özel hastanenin karnesine bakılıp nedeni sorulacak Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) yeni uygulamasıyla hastanelerin karnesini Medula sistemi üzerinden yayınlayacak....
  2. özel hastanede doğum

özel hastanede doğum

arkadaşlar ist.avrupa yakasında gittiğiniz,memnun kaldığınız hastane ve doktorları yazar mısınız?hangi hastanede ssk lıya doğum kaç para acaba öğrenmek istiyorum.özelde doğum yapan varsa yazsın lütfeeeen acil!!!
  3. özel hastanemi yoksa devletmi

özel hastanemi yoksa devletmi

özel hastaneler Hastane randevu Arkadaşlar hastane seçimleriniz hangi yönde devlet hastaneleri önyargılarımı kıramadım ve özel hastanede doğum yaptım sizler hangilerini tercih ediyorsunuz?
  4. Zeynep Kamil Hastanesinin özel bir hikayesi varmı ismiyle ilgili?

Zeynep Kamil Hastanesinin özel bir hikayesi varmı ismiyle ilgili?

Zeynep Kamil bildiğiniz gibi bir doğumevi.Acaba bu ismin konmasıyle ilgili özel bir sebep varmı?Sonuçta bu ismi tanımıyoruz..
  5. Özel hastanelerde sezeryan ve normal doğum ücretleri

Özel hastanelerde sezeryan ve normal doğum ücretleri

özel hastanede sezeryan ne kadara yapılıyor,özel hastane sezeryan fiyatları,özel hastane normal doğum fiyatları,özel hastanede sezeryan ne kadara yapılıyor,özel hastanede normal doğum ve sezeryan fiyatları hakkında bilgiler Her anne bebeğinin doğum şekline karar verme hakkına sahiptir. Fakat doğum şeklini ve yerini, maddi imkanlar, sağlık unsurları gibi faktörler etkilemektedir. Bu...

Sayfayı Paylaş