gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

özel hayat kalmadı...

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Artık özel hayat diyem bi şey kalmamş.. Rusıyada msn gibi bir program var.agent deniyor... @mail.ru şeklinde açılıyor...bunun özelliyi gizli saklının olmaması...konuşduğun herkes ve her şey ortada oluyor...İsteyen senın ''moy mir'' yani benim dünyam...bu bölüme girip bütün adresleri ve resimleri ala biliyor...
    Benimde vardı (artık yok rahatım sonunda)...rahat konuşamıyordum ve resim koyamıyordum çünkü çala bilirler...adreslerim açıkda isteyen alıyor ve bu çok kötü...ama iyi tarafı erkek arkadaışını izleme şansın aldatmaya kalkarsa anında yakalıyorsun..:D
    Sonunda bıktım ve kapatmaya karar verdım sebebıyse artık herkesde benim adresimin olması...
    Çok sinir bozucu böyle bışey yapıyorsunuz tamamda barı önlemini alın bu kadarda olmazki..Herşey ortada sevgilinle konuş o anda ailen yakalasın ,öyrensin yazdıklarını....ve dayağı ye akşama korkunç bişey...bende dayak şansını sıfırlamaya kararverdım ve kapattım....:)....

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    İlk kez duyuyorum vallahi iyiymiş :D

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Vayyy bee daha neler duyucaz bakalım:DBence dayak şansını sıfırlaman en iyisi olmuş:D

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    daha neler duyucam millet neler yapıyo

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Dayak kotu birsey,dayak olayi isin sakasidir tabiki,iyi olmus kurtulmussun.

özel hayat kalmadı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karmaşık özel hayat kitabı!

karmaşık özel hayat kitabı!

İstanbul universitesi Isletme Fakultesinin isletme Matematigi kitabindan gercek bir alintidir. Kitap adi: Isletme Matematigi Yazar: Prof. Dr. Muh. Yilmaz Tulunay Sayfa: 173 Soru: 5 Soru: Amerika'ya lisansustu calismalar yapmak uzere giden Mehmet, iki kiz arkadas edinmistir. Bunlar Mary ve Nancy'dir. Mehmet'in deneyimlerine gore; a) Mary olgun bir kizdir ve klasiklerden zevk almaktadir....
  2. "Özel hayatımız durdu"

"Özel hayatımız durdu"

Kadir Doğulu'yla nişanlanan Hande Yener evlililkten neden korkuyor? Hande Yener, kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi Kadir Doğulu ile 2,5 yıl önce ilişki yaşamaya başlamış, kısa bir süre sonra da evlilik kararı almıştı. 2007 yılının ağustos ayında nişan yüzüklerini takan çift, nikâh tarihini de 10 Eylül 2007 olarak belirledi. Ancak Yener'in yoğun konser programı, düğünün ertelenmesine neden...
  3. Meryem Uzerli'nin Özel Hayatı

Meryem Uzerli'nin Özel Hayatı

meryem uzerli dini meryem uzerli nin sevgilisi nin annesi ailesi ailesi Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli ile yapılan röportajı sizler için paylaşıyorum.Bakalım dizideki ismiyle Hürrem gerçek ismiyle Meryem Uzerli'nin özel hayatıyla ilgili sırları ve anlatacakları nelermiş:) - Türkiye’ye gelmeye karar verirken endişe duydunuz mu? Her şey 4 gün...
  4. Acundan; Özel hayatlar özel kalsın

Acundan; Özel hayatlar özel kalsın

magazin, acun ılıcalı, survıvor, hakkında, ali taran, ayşe özyılmazer hakkında herşey burada Melekler im bakın Acun ne demiş.. Özel hayatlar özel kalsın Televizyon dünyasının dâhi çocuğu Acun Ilıcalı, yakın dostu Ali Taran’ın Ayşe Özyılmazel ile sürpriz evliliği hakkında yorum yapmaktan kaçındı Yapımcı Acun Ilıcalı, Rıdvan Dilmen ve Gökhan Şükür önceki akşam Bebek’te kahve içip sohbet...
  5. Hayatınızdaki en özel insan?

Hayatınızdaki en özel insan?

hayatınızdaki en özel insanlar kimlerdir? çıkar beklemeden,size kırıcı davransa da sevebildiğiniz kimler var? Meleklerin hayatındaki en özel insan kimdir ve neden burada paylaşalım.

Sayfayı Paylaş