gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Özel Kişiler İçin Özel Buton

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Messenger Plus Live listeniz ne kadar kabarık olursa olsun, çok sık yazıştığınız kişilerin sayısı büyük ihtimalle bir elin parmaklarını geçmiyordur. Onlar için bilgisayarınızda farklı ve özel bir şey yapmak ister misiniz? Nasıl mı? Mesela, küçücük bir buton olsun ve siz o butona tıkladığınızda doğpğrudan mesajlaşmak istediğiniz kişinin penceresi açılsın. Yani siz, Windows Live Messenger’ı açmak, kişiyi bulmak ve mesajlaşma penceresini açmak için zaman kaybetmemiş olun. Messenger Plus! Live, bunu da yapıyor:
    • Messenger Plus! Live butonuna basın ve çıkan menüden de Preferences seçeneğine tıklayın.
    • Önce Messenger sekmesine daha sonra da Contacts on Desktop butonuna tıklayın.
    • Masaüstüne yerleşecek olan küçük butonlar için özel renkler ve şeffaflık ayarlarını buradan yapın.
    • OK butonuna basın.
    • Windows Live Messenger’daki kişi listenizde, buton yapmak istediğiniz bir ismin üzerine farenin sağ tuşu ile tıklayın ve çıkan menüden Messenger Plus! Features sonra da Display on Desktop seçeneğine tıklayın.
    • Masaüstünde o kişiye özel küçük bir buton oluştuğunu göreceksiniz.
    Masaüstüne yerleşen bu butona çift tıkladığınızda anında mesajlaşma penceresi çıkacaktır. Bu butonun her zaman üstte yer almasını istiyorsanız buton üzerinde sağ tuşa tıklayarak Always on top seçeneğine tıklayın. Butonu masaüstünden kaldırmak içinse buton üstünde yine sağ tuşa tıklayın, çıkan menüden Remove from desktop seçeneğine tıklayın.

Özel Kişiler İçin Özel Buton konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ - Kişiye Özel

Emre Altuğ - Kişiye Özel

Kişiye özel bi gösterinin anısı var Elinde çantan kalbi kırıklarının içinde acısı var Bu bir pandomim yokki cümlesi Sakın beni arama Sen bu satırları okurken Ben çoktan çekip gittim şehirden Benden önce neysen şimdi osun İlacın ne tedavisi belli İçinde ben yokum zira Sana çoktan yazılmış sana bunun reçetesi Sakın beni arama Sen bu satırları okurken Ben çoktan çekip gittim şehirden Belki...
  2. Kişiye özel kumanda

Kişiye özel kumanda

Philips, kişiye özel dizayn edilmiş, kullanımı kolay ve gelişmiş teknolojisi ile dünya kupası takipçilerini özel bir kumanda ile buluşturuyor. Her marka cihaz ile kullanılabilen üniversal kumandanın yanındaki açacak ise dünya kupasını izlerken, yerinizden kalkmadan içeceğinizi açmanıza yarıyor. Her marka cihaz için tek kontrol çözümü sunan üniversal kumandanın yanında skor tablosu ve yedek...
  3. yazılı özel kişiye özel avatarlar

yazılı özel kişiye özel avatarlar

melek yazılı nickler kişiye özel nickler kişiye özel avatar
  4. Kişiye özel google

Kişiye özel google

kişiye özel google googleler gogl . Gönül verdiğiniz takıma özel google aşağıdaki linki tıklayın en üstte sağda google özel var seçi tıklayın gelen sayfada renklerinizi seçin sloganınızı yazın hangi kulüp taraftarı olursanız olun fark etmez güle güle kullanın........ http://www.googleozel.com/kisisel/ .
  5. Kişiye Özel Hediye Seçenekleri

Kişiye Özel Hediye Seçenekleri

yılbaşında ne hediye alsam, kişiye özel hediyeler, 2014 yılbaşı hediyeleri Hediye alıp vermek en güzel duygularından biridir. Karşınızda ki kişinin mutluluğu ve heyecanına ortak olmak için bazen günlerce hediye konusunda kararsızlıklar yaşanır. Öncelikle hediye alacağınız kişinin sizin için ne anlam ifade ettiğidir. Eğer sizin için özel biri ise çok farklı kişiye özel hediye seçeneklerinden...

Sayfayı Paylaş