gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

özel kombinler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Birbirinden şık özenle hazırlanmış olan bu özel kombinler çok hoşunuza gidicek.

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: özel kombinler

bu güzelmiş canım emeğine sağlık:)

özel kombinler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. *MAWİ* adminime özel kombinler

*MAWİ* adminime özel kombinler

güzel adminim bu kombinler sadece sana özel..umarım beğenirsin:):)
  2. Özel Kombinler 2009

Özel Kombinler 2009

kombinler en güzel kombinler güzel Türbanlılara özel hazırlanmış kombinler çok şık çok harika modeller.Çok beğeneceksiniz
  3. Özel gece kombinleri

Özel gece kombinleri

gece kombinleri Özel bir gece de herkesten şık olmaya ne dersiniz?Göz kamaştıran siz olun ve tüm dikkatleri üzerinize çekin:)Nasıl olacak o? diye soracaksanız söyleyeyim.Tabi ki bir birinden güzel gece elbiselerinizi kombin yapılmış bir şekilde giyerek. Bütün elbiseleri mutlaka kombin yaparak giyiniz.Benden size tavsiye. Kombinsiz giyinmeyin diyorum.Kombin kadının kendine olan özenini...
  4. elmalıdan kışa özel kombinler :)

elmalıdan kışa özel kombinler :)

MODAYI TAKÜP ETMEYİ KIYAFETLERİ SEVİYORUM HERKESİN ZEVKİ FARKLIDIR AMA EN AZINDAN ZEVLİ OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM :) KIŞ İÇİN KENDİ YAPMIŞ OLDUĞUM KOMBİNLERİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BAKALIM BEĞENECEK MİSİNİZ İŞTE KOMBİNLERİMM...........:dp8::dp8: [/B][/COLOR][/FONT][/URL]...
  5. Kışa Özel Kombinler

Kışa Özel Kombinler

kombinler Öyle kış geldi diye koyu renkler giymek yok,arada şöyle renkli kıyafetlerlede takılmak lazım.Genelede kış için benim tercihlerim beyaz ve kırmızıdır- ki kırmızı zaten vazgeçilmezlerim arasındadır:)-Sizelere de tavsiyem koyu renkler giyerek kendinizi boğmayın meleklerim...

Sayfayı Paylaş