gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Özel Mesaj Yani Pm Nasıl Atılır ?

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Forum kullanmayı bilmeyen değerli kullanıcılarımız için pm nin nasıl atıldığını anlatacağım. Öncelikle pm atacağınız kişinin isminin üzerine tıklayın aşağıdaki gibi bir sayfaya yönleneceksiniz. [​IMG]

Özel mesaj gönder butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde görülen işlemi gerçekleştiriyorsunuz.

Özel Mesaj Yani Pm Nasıl Atılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pm nasıl yüklenir

pm nasıl yüklenir

bende takı yarışmasına katılmak istiyorum ama resmin nasıl yükleniceğini bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
  2. Narkoz vücuttan nasıl atılır

Narkoz vücuttan nasıl atılır

narkozun etkisi ne kadar sürer narkozun etkisi nasıl geçer vücuttan atılması zararları narkoz vücuttan nasıl atılır narkoz nedir, narkoz sonrası, narkoz yan etkileri, anestezi nedir, anestezi çeşitleri, narkozun yan etkileri, narkozun zararları, narkozun etkileri, narkozun yan etkileri nelerdir, narkozun etkisi ne kadar sürer, narkozun içeriği, narkozun atılması, narkozun etkisi nasıl geçer,...
  3. vücuttaki radyasyon nasıl atılır

vücuttaki radyasyon nasıl atılır

arkadaşalr vücuttaki radyasyon nasıl atılır bu konuda bilginiz var mı
  4. Avea ödemeli nasıl atılır

Avea ödemeli nasıl atılır

Avea ödemeli nasıl atılır arkadaşlar aveadan ödemeli arama nasıl yapılır bu konuda bana yardım edin yaaaa
  5. Bahar Yorgunluğu Nasıl Atılır?

Bahar Yorgunluğu Nasıl Atılır?

bahar yorgunluğu, bahar yorgunluğu nasıl giderilir, bahar yorgunluğu için Sevgili melekler, bahar kimisine göre enerji verirken kimisin de enerjisini alıp götürüyor. Eğer siz de sürekli uykulu, halsiz ve isteksizseniz beslenme ve yaşam tarzınızda yapacağınız değişikliklerle enerjinizi geri kazanabilirsiniz. İşte konuyla ilgili tüm bilgiler.... Beslenme ve Diyet Uzmanı Sanem Apa bahar...

Sayfayı Paylaş