gebe
  1. ilona

ilona Forum Okuru

özel mesaj

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ilona tarafından paylaşıldı.

ben neden özel mesaj yazamıyorumki ya:confused:

2. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: özel mesaj
    10 mesaj sayını doldur ilonam ondan sonra yazarsın;)

3. ilona

ilona Forum Okuru

haaa çok mersi mahbiliiii :(

4. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

10 mesajmı:eek:

5. ChaRacTeR

ChaRacTeR Forum Okuru

evet arkadaşlar 10 msj sonrası özel msj yazabilirsiniz..

özel mesaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babalar gününe özel mesajlar

babalar gününe özel mesajlar

babalar gününe özel mesajlar babalar gününe özel resimler günü mesajlar günü mesaj sözler ♥ BABANIN ROLU, YUZ OGRETMENINKINE BEDELDIR. ♥ INSAN BABASINA BORCLU OLDUGU SAYGIYI, ANCAK BABA OLUNCA DUYAR. . ♥ BABA SEVGISINI KORU. O SEVGIYI KESIP ATARSAN, TANRI DA SENIN MUTLULUK ISIGINI SONDURUR. ♥ COK SEVDIGIM CANIM BABACIGIMA KUCAK DOLUSU SEVGILERIMI SUNAR, BABALAR GUNUNU KUTLARIM. ....
  2. Özel gün mesajları

Özel gün mesajları

özel gün mesajları özel gün mesajları, msj, sms, 2011 yılının en güzel özel gün mesajları burada arkadaşlar. Özel günlerinizde, özeliniz olan kişiye unutulmayacak bir mesaj mı atmak istiyor sunuz? O halde size en güzel özel gün mesajlarından örnekler sunuyoruz Melek'ler:) Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun...
  3. Sevgililer günü özel mesajları 2012

Sevgililer günü özel mesajları 2012

Sevgililer günü özel mesajları 2012 2012 sevgililer günü için kısa mesajlar Yarın Sevgililer günü ve biz şimdiden bütün sevenlerin sevgililer gününü kutluyor ve aşk dolu ömürler diliyor, hiç bir seven sevdiğinden ayrılmasın diyoruz. Ayrıca bu temennilerin ardından sizlerle sevgililer günü mesajlarını paylaşıyoruz :) Sabahları seninle dogar içimdeki güneşin,gülücüklerinle sıcaklıgımı...
  4. Regaip Kandili Özel Mesajları...

Regaip Kandili Özel Mesajları...

Regaip Kandili Regaip Kandili Özel Mesajlar Bugün Regaip Kandili Allahım bu günde bütün dualrımızı kabul eder inşş...İşte sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bu güzel günde onlara gönderebileceğiniz güzel kandil mesajları paylaşıyorum sizlerle....Hepimizin Kandili Mübarek Olsun....Eğer Regaip Kandili hakkında bilgi almak isteyen olursa buyursun... Bir damla umut serpilsin yüreğine bir...
  5. çok özel yılbaşı mesajları lazım

çok özel yılbaşı mesajları lazım

Çok özel birine yollamam için yine çok özel yılbaşı mesajları arıyorum yardım edecek biri var mı ? :D

Sayfayı Paylaş