gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Özel msn nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bisssürü soru işaretiii… Ruhunun sesini sadece karanLıkta duyaRsın! bıRak aYdınLık apTaLLarı aYdınLatsın!!

Baki olsa da ayrılık aŞk daima öLümsüzdür..!

Giden yoLunu Kalan yerini biLsin artıK.

Ay Güneşi seviyormus . -Banane-
    Toprak suyu seviyormus. -Sanane-
    Leyla mecnunu seviyormus. -Bizene-
    Ben seni seviyorum. -Kimene?-

Bitti Demekle Bitmior..Kalıyor o Yürekte Birşeyler..

BuLaştın Héryerimé.. İçimdéki sen O kadar Kocaman ki..

uZatmayın kirLi eLLerinizi üStüme .. yetişebiLecekLeriniz sadeCe hayaL kırıkLıkLarı ..

Kimseye kendime ettiğim kadar ihanet etmediM..

Aşk bu denli uzun sürdüyse,deprem olacak birazdan.
    Yasalara aykırı şeyler bunlar,babam beni tutuklayacak../

ayrılLık PamukK olLsa yine acCıtıRr...

ßeLki Sandığın Kadar Ukala,
    ßeLkide Tahmin Edemeyeceğin Kadar Mütevaziyim.
    ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım. Kimseyi Örnek ALmam.
    Kimseye Örnek OLmam. Arkama ßakmam. 'AsLa' Demem.
    'Keşke'Leri Sevmem !!
    ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem !!

KenDi KücüK Pemße DünYa.MmDa mudLuuMm ...

kenDi canıma kıYacak kaDar saLak, gerçeKLerdeN kaçaCak kaDar korKak değiLim!

YüzLérinizdén Kopya Chékérék En İi Résmi ßén Chisdim.

Özel msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagoculara özel msn nickleri

Sagoculara özel msn nickleri

KimSede aramaDım gönLümüN pamuK prenSesini.. Yırtık kaLbim yamaLı, dostLarımıN ücreTi pahaLı, ödemeK zor geride kaLan tüm hesapLarı.. İnan bu ayaklara giderek azalır derman. Önümde melekten bozma şeytan, elinde soğuk tırpan.!!! Akar sular dönmez geri tıpkı gençliğim gibi, bebekti ceninin ergeni, bir erdi büyümüş meyvesi.... Dualar olmasaydı kim kovardı kalleş iblisi? kalbim ak da...
  2. MsN nİcKleri!!!

MsN nİcKleri!!!

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi. küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi ¿ anneNin kuLaqLarını çınLatmaq isdemioRSan uqraŞma benLe uzaktan severim ruhun ßiLe...
  3. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  4. msn nickleriniz

msn nickleriniz

umarım konuyu dogru yere açmışımdır msn nicklerimizi ve iletilerimizi buraya yazalım mı?
  5. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...

Sayfayı Paylaş