Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selam canım banada bakarmısın.1 mayıs 1979 dogumluyum.adım sema.evliyim. çalışıyorum.iş hayatıma ve evlilik hayatıma bakarsan sevinirim.genel olarak.yaşadıgım problemleri bire bir söylemeyim beklentilerim var bunların akıbeti .ve arkadaş çevrem çok sorunlu onlara karşı nasıl davranmalıyım..iş hayatımda ne gibi degişiklikle yaşıcagım.meslegim çok zor ve çalıştıgım yer yogun daha ne kadar bu şekilde çalışacagıma bakarmısın.şehir degiştirecekmiyim.ve nasıl tedbirler almam gerekli .çok teşekkür ederim

Bazen tamir edilmeyecek laflar söylüyorsun. Bunlar için düşünmeden konuşma derim. Herşey kötü olsada evinde huzuru sağla. Belki şimdilik tek taraflı bir fedakarlık gibi görsende pişman olmayacaksın.
Bir erkeğin sana iş anlamında teklifi yada önerisi olacak. Hayırlı gibi görünüyor. Evet şimdi değil ama Şehir değişikliğide yaşayacaksın. Öncelikle şunu söyleyim dinlenmeye ihtiyacın var. Bu kafayla kendinede sağlıklı kararlar alman zor. Fırsat buldukça sevdiğin şeyleri yapmaya çalış.
Kendine güven akıllı ve uyanık ol. Ani bir para sevinci ilerde seni çok rahat ettirecek.

EWET 3 AY SONRA ASKERDEN İZNE GELİYOR :s DAYANAMADIM 1 HAFTA ÖNCE BEN MESAJ ATTIM,9 MAYISDA GELCEK GÖRÜŞELİM DEDİ GÖRÜŞÜCEZ İNŞ AMA ARAMIZDA NE OLUR NE BİTER SEVGLİ OLURMUYUZ BANA CİDDİ GÖZLE BAKARMI ORASINI BİLEMİYORUM YİNE AYDINLATSAN AYDINLATSAN BİR SENİN SÖZLERİN ANCAK YOL GÖSTERİR BENDE ONA GÖRE TAVRIMI KOYARIM :)HEP AKLIMDA... ASKERE GİDERKEN DARGINDIK ŞİMDİ BİLEMİYORUM.
BENİM BURCUM ASLAN ONUNKİDE ASLAN. 23 24 YAŞLARINDA BENDE 88 LİYİM.
AĞZINA GÖNLÜNE SAĞLIK ŞİMDİDEN ...

Ani beklentiler yapma bir kere. İstediğin gibi bir konuşma olmazsa huzurun olmazki. Önce bir tanımaya çalış iyice. Hemn beklenti içine girme.. O modu çizme hemen onun kafasında yani.
Tedirginde olma.. O günü güzel geçirinki arkası gelsin.. Kartlar güzel çıktı ama şu aranızdaki yol durumu (askerlikten dolayı) biraz isteklerini geciktirecektir.

Merhaba Handanca, ben size daha önce baktırdım, ,ilişkinde problemler var demiştiniz, zorlu bir dönem geçirdik şu son dönemde. evlilik için bu sene çok da bekleme demiştiniz. acaba kartlar şimdi ne öneriyor. onu çok seviyorum ve evlenmek istiyorum, o hayatımın adamı olabilir mi? biraz sorunlu bir süreç bu benim için, olumlu şeyler olmaya başlar mı? bana sevgisi var mı? durulacak mı herşey? bu sene onunla hayatımı birleştirmeyi çok istiyorum acaba olur mu? teşekkürler şimdiden zamanınız için. ben ve o teraziyiz.

Görünen bir seyehat var. Bundan sonra daha iyi olacaksınız. 3 vakit veriyorum size.
Canım Fedekarlığının farkında bundan emin ol. Kendine güven. Bu tavrınıda hep sürdür. Olumlu şeylerin adımındasın artık. Tartışmalı ortamlardan uzak dur. Lütfen yapıcı yönünü kullan. Özellikle 1 sene içinde 3 güzel muradın için fırsatlar kapında.
Moralini yüksek tut. Güzel haberlerini bekliyorum.

handanca merhaba..daha önce 1 kez bakmıştın bana..anahtar kendinsin demiştin..çok çabaladım elimden geleni yaptım birşey düzelmeye başladı ama tam istediğim gibi değil..özel hayatımla ilgili öenmli bir sorun var önümde..aşabilecek miyim diye senden yardım istiyorum..ya da aşmak için ne yapmam gerekiyor..şu anda bir de tez yazım aşamsında bir doktora çalışmam var..jürü önüne çıkacağım 2011 başı gibi..çok çalışıyorum titizleniyorum iyi olsun diye..neler diyebilirsin bana yardım bekliyorum senden..bakabilsen de bakamasan da sağolasın..kolaylıklar dilerim..

Canım İlişkinde iletişimle ilgili sorunlar görülüyor. Senin kendi sorunların var ama sonun sorunları olduğunuda unutma. Özellikle parasal anlamda ciddi sıkıntısı görülüyor.
Sevgi konusunda ona samimi ol. Kendini kitleme. Bizribirinizi çözdüğünüz noktada daha hızlı ilerleler göreceksin. Burçlarınızı belirt bundan sonraki isteklerinde.
Özellikle 3 bayan arkadaşın sevinci görülüyr. Umarım bu tezle ilgili istediğindir.

Merhaba Handanca, beni aldatıyor, eski sevgilisiyle yine görüşüyor ve biz evliliği düşünüyoruz, ben ona sordum hayır dedi ama görüştüğünü çok emin bir şekilde biliyorum öğrendim. sence evlenirmiyiz? ne yapmam gerekiyor? hayatımın adamı o mu acaba? bana sevgisi ne kadar. moralim çok bozuk:(. acaba öylesine mi görüşüyor yoksa ona karşı birşeyler hissediyor mu?ben yengecim o terazi

Sana şuan için inançlarına sarılmanı öneriyorum. Birde İstihare Namazı kılarmısın. Senin yapman daha iyi olur. İnanmaya çalış ona. Sürekli mutlu et sorun çıkarma. Düşündüğün anlamda bişey yok. Sevgini yoğunlaştırki içinden bişey geçerse bile onun için vazgeçsin. Birde ona güvendiğini ara ara söyle..

Merhaba Ablacigim

Ablacigim birden bire hayatima giren birisi var yani girmek isteyen. Bana cok ilgi gösteriyor ama ben bilemiyorum dogru kisimi o. Cok kafami karistiriyor ben suan icin ona yakin olmak filan istemiyorum nasil davranacagimi bilmiyorum acikcasi sanirim hazir degilim. Ismi Gökhan dogum tarihi 9 Mart 1982 yada 1981 tam bilemiyorum benim ise 3 mart 1986. Bakarmisin bi ablacigim dogru kisimi o yada beni neler bekliyor.

Simdiden cok tesekkür ederim

Genel açılım yapmıyoruz canım . Öncelikle ona ve kendine şans ver ve tanımaya çalış bundan ne kaybın olacakki. Aranızdaki gelişmeye göre bakım yaparız.

Merhaba Handanca, vee sonunda mayıs ayı geldi, kaç defa size tarot açılımı talebinde bulunmuştum, ve her seferinde emek gösterip açılım yaptığınızda özellikle mayıs ayı üzerinde durmuştunuz, mayıs ayında tekrar bakarız drmiştiniz. şimdi çok heyecanlıyım, mayıs ayı geldi kartlar ne gösteriyor sorularımla ilgili acaba. ben terazi burcuyum sevdiğim de terazi burcu. biz ikimiz mi evleniyoruz, hayatımın adamı o mu? problemlerimiz var acaba aşabilecekmiyiz. ne yapmam gerekiyor?beni seviyor mu?çok bekledim en sonunda geldi mayıs ayı. sizi çok seviyorum

Mayıs ayı senin için bir baraj olabilir. Ama kartlardan gördüğüm kadarı ilede öncelikle kendine güvenerek bu barajı sağlıkla atlatabileceğin.
Geleceğinin onla olmaması için senin haledemeyeceğin bir engel yok. Problemler senin güzel aklınla ve pratik zekanla hallolacak buna inanıyorum. Sen sevgin için fedakarlıktan kaçmayan birisin bencil değilsin. Gelecek güzel canım. Ardarda güzel olaylar olacak. Sen yapıcı tavrını koru ve sevginle iletişim kur. Hangi durum olursa olsun.

merhaba ;
öncelikle çok teşekkürler ben henüz baktırmadım ama gerçekten bu şekilde duyarlı bi yaklaşımınızın olması gerçekten mutluluk verici
benim sorum nişanlıyım ve şu an problem yaşıyoruz hiç kimse bilmiyor ailemle paylaşmıyorum beni aydınlatırsa çok sevinirim evlenebilecekmiyiz sorunlarımız bitecek mi?
çok teşekkür ederim

Mesaj sayınızı 30a tamamlayınız..

Merhaba handanca; benm ilişkim 2 yıldır devam ediyor ama eski sevgilimn beni tehdit etmesi yüzünden bir türlü evlenemedik. çareyi bu şehirden gitmekte bulduk sevgilmle. Atamamın çıkmasını bekliorum 3 aya çıkıcak umuduyla beklioruz eş durumundan da o gelicek die planlıoruz ama bu aralar sevgilm benden uzaklaşıor gibi nasıl desem aramaları azaldı ilgisi azaldı. Ailesi eski sevgilimi duyunca bu ilişkiye karşı çıkmışlardı. çok büyük savaş verdik anlatmak isterm ama gerçekten kelimeler kifayesiz kalır o derece. şuan bazı şeyler yerine oturmuşsun sevgilim benden uzaklaşıor gibi ne zaman evlenicez die sormuorum kurallara da ters bu sorum biliorum.o akrep burcu 13 kasım 1979 doğumlu ben 26 kasım 1985 doğumlu yay burcuuyum. Benim sonum bu adamla mı ?? Niçin böle birden bana karşı tavrını değiştrdi sogudu sanki bana bu konuda yardımcı olursan çok teşekkür ederim handanca. Başarıların devamını dilerim.
,

Başka biri kafasını kurcalıyor.. Sürekli sitem edip şikayet etmeyi bırak hemen. Canım onula iken güzel iletişim sağlı. Yanında sürekli gelecek kaygısı hissediyor. Önce sana güvenmeli. Gleceğinden emin olmalı. Bu seferki uzaklaşmada senin rolün etkendir.
Geleceğiniz güzel görülüyor ama bu dönemi çok aklıllı davranıp harekete geçmen lazım.

Merhaba Abla,
benim burcum yengeç 07.07.1986,
o ise 18 Mayis 1985 dogumlu boga burcu yani..
Suan yazdiklarim cok salakca gelecek biliyorum, fakat ben ona cocuklugumdan beri karasevdaliyim.
Ne baska birine asIk olabiliyorum, nede hoslanabiliyorum.
Her baktigim insanda birtek onu görüyorum.
tabii ki o bunlardan habersiz..
ve ben kafayi yemek üzereyim birine asik olacak ve evlenecek diye :(
Onunla evlenme ihtimalimiz var; görücü usulü, aslinda benim isime gelir ama iste onun ne düsündügünü bilemiyorum..
Abla böyle birsey icin fal bakilir mi? bilemiyorum..
ama bana yardimci olursan sevinirim..
sevmeye, ümit etmeye devam mi edeyim yoksa yüregime artik söz mü gecireyim????

Bütün kartlarım ters çıktı.. Ben hayırlı görmedim Sana istihare namazı kılmanı tavsiye edeceğim. Kendin yapmaya çalış bunu.. Ona göre kararını kesinleştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri