Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba ablacigim

döndügünüze cok sevindim :). Ablacigim birisi var kafami karistiran benim ona ilgim var, onunda suan bana ilgisi varmis gibi gözüküyor ama bilemiyorum ciddimi yoksa ona ilgim oldugunu anladigi icin benimle oynuyormu emin olamiyorum. Ismi ali dogum tarihi 01.09.1986 benim dogum tarihim ise 03.03.1986. Yüz yüze görüsemedik ama sanal ortamda karsilastigimiz zaman ise bana cok samimi seyler yaziyor. Onun gercekten ne düsündügünü cok merak ediyorum bide o dogru kisimi...

simdiden cok tesekkür ederim

hoşgeldin handanca abla..

handanca abla umarım iyisindir .ben 1987 doğumluyum yay burcuyum sorum şu şuan çalışıyorum aldığım ücret çok düşük bu yüzden de morelim bozuk ama işimde güzel huzurluyum en azından para herşey değil diyorum ama bi yandan da içim içimi yiyo bu parayı haketmıyorum die şimdi çok kararsızım abla bana yardımcı olur musun lütfen ? yanlış bişey yapmak istemıyorum :küstüm:.ve birde aşk hayatımı sorsam çok mu uzatmış olurum . cvplarsan da sağol cevaplamasanda sağol ablam.

handanca siteye üye olalı baya oldu ama kilolarla başım dertte olduğunda hep diyet bölümüne girdi.sorunum 5 yıllık evliyim kızım 2 yaşında ama yolunda gitmeyen nbişeyler var.halimden hiç memnun değilim tartışma çıkarmaya yer aroyorum çocuk olduktan sonra hayatımızdaki herşey değişti.bana olan ilgi azaldı sevgi sözcükleri yok oldu beraber gezmelr yok oldu herşey değişti sadece kızımız başka hiçbişey yok ama bende yolunda gitmeyen bişeyler var.çalışıyorum eve geliyoruz herkes kendi halinde sonra çocuk.aşk sevgimi bitti anlamıyorum yoksa ruhsal yönden çöküş halindemiyim eşime göre herşey iyi kızımızda var ne istiyosun anlamıyorum seni diyor sorun bendeymiş.29 yaşındayım dha söylemesi ayıp 15 günde 1 cinsel haytımız var oda omasada olur.bilmiyorum ne yapacağımı..
13 .mar.1982 doğumluyum balık burcum.eşimde 27 haziran 1976.yengeç burcu.
yoğun oldunuzu billyorum ama beklerim...

Sevgili Handan abla,
aslinda yazmayacaktim sana yogun oldugun icin ve daha önemli konuslara tarot acabilmen icin ama suan bir yardima ihtiyacim var, ikilem icerisindeyim hayatimda biri var diye bilirim cok iyi anlasiyoruz o beni saf ve cok temiz bir sevgiyle seviyor ama benim ona vericek öyle bir sevgim yok bunu oda biliyor ve yinede beni kayb etmek istemiyorum.
Ailelerimiz görüstügmüzü bilmiyorlar olaki benim kararim olumlu olursa bu yaz nisan takacagiz ama ben kararsizim bi bakiyorum cok iyi anlasiyoruz iki dk sonra en ufak bir lafinda tartisma cikara biliyorum. Sevmiyorum degil cok iyi biri saygili ve beni seviyor beni hic bir sekilde üzmicegine eminim bunlari bildigim halde bir karar veremiyorum.
Ben ondan zaman istedikce o belkide bos yere ümitlenicek artik bunun son bulmasini istiyorum ama görüsmemizi bitirmeyi de basaramiyorum, kendime diyorum ki bitiremedigine göre belkide en derinlerde ona karsi birsey var ama öyleyse neden onun bana verigi sevginin karsiligini gösteremiyorum.
Lütfen bi kartlarina sorabilirmisin nolcak benim bu sonum onu bu sekilde daha fazla oyalayip üzmek istemiyorum.
Benim dogum tarihim 15 Eylül 1986 basak burcuyum onun asil dogum tarihi 8 Mart 1983 boga burcu oluyor ama nufüsda baska bir tarih yaziyormus o suan aklimda degil.

Sana simdiden cok tsk ediyorum ablacim...

merhaba ben bu siteye yeni üye oldum.size zahmet olmazsa banada bakabilirmisiniz...
ben oğlak burcuyum.sevdiğim de oğlak burcu yalnız o benim varlığımdan bile haberdar değil.yani platonik.ama gönül bu nereye konacağı belli olmuyor.. saplantı haline geldi bende..ne yapmam gerekiyor bilmiyorum....şimdiden teşekkür ederim.....

Nisan ayında üye olmanıza rağmen mesaj sayınız baya iyi. Bunu dikkate alıp bakım yapıyorum size.. Gerçekten sorunları olan arkadaşlarım var. Zamanımı onlara ayırmak niyetindeyim bir müddett..

Bu şekilde devam eder beklersen en küçük bir gelişme olsa dahi karşına çıkacak diğer kısmet kapılarında kapanır..
Yatarken bile kendini bunları düşünerek yorma. Sabırlı ol bakalım.
Kartlar öncelikle özgüvenini kazanıp kendinden emin olmanı istiyor canım.
Onun kafasında başka biri olabilir.. Ama çokta mutlu olduğunu söyleyemem.
Ben Bu kişi için çok umutlu olmamanı, şimdilik kafandan çıkarmanı öneriyorum.. Şimdi olmasa bile daha sonra duyacağın şeyler seni üzebilir.

hiç ummuyordum seninle bir daha karşılacağımı handanca, ilaç gibi geldi bu belkide gözümü açan sen olucaksın allahın izniyle dudaklarından dökülen kelimelere ihtiyacım war...
ben 06.08.1988 aslan burcuyum adı Onun ufuk oda aslan burcu we şu an asker , askere gitmeden bir gün önce buluşucaktık gelmedi weya gelemedi tam gideceği gün aradı açmadım. şimdi de pişman oldum hbr alamıyorum ulaşamıyorum. o ulaşmak istese ulaşabilir mi birde onu unutmalımıyım tekrar görüşme imkanımız war mı çok istiyorum aramasını.acısıyla tatlısıyla bilgilendirirsen sewinirim. allaha emanet ol

Hayatım sen gerçekten bu insanla ne yapmak istediğine bir karar ver. Bu şekilde soğuk oluyorsun ona karşı. Birşey yapacaksada yapmaz yani.
Eski halini arar gibisin farkındamısın? Çok şüphecisin bu aralar..
Şuan için olumlu bişey inan hissedemiyorum. Zaman lazım sana.. O seni bulmadanda ulaşman zorsa bekleyeceksin.
Senin kafanda o aradıktan sonra bişeyler oluşsunki, kartlar ona göre tavsiye versin.. Sende net değilsin yani..

bende sevgilim için baktırmak istiyorum okadar yordu ki beni anlatamam ama onuda çok seviyorum kartlarınız umarım bana yol gösterir sevgilimle 20 gündür görüşmüyoruz onun bana dönmesini çok istiyorum neolacak ilişkimiz tamamen bi bitiş varmı yokmu zaman zaman bu drmlar yaşıyorum ama her seferinde tekrar bi araya geliyoruz şimdi ilişkimin gidişatını ögrenmek istiyorum bi birleşme varmı ..ama ben kesinlikle aramayı düşünmüyorum çünkü 1 yıldır tavizvren hep ven oldum bu ilişkide hep ben alttan aldım kendimden çok taviz verdim çok şımardı merak ettigim ondan bana gelecek olan bi zeytin dalı varmı yoksa oda tamamen bitirdimi ilişkimizi beni hayatından tamamen çıkardımı......ben başak burçluyum ama onn burcundan emin degilim ama adı fevziii...şimdiden çok teşekkür edrim tekrar bizlere yol göstereceginiz için hoşgeldiniz

Sen çaba göstermessen bu iş biter.. Onun için tek problem sen değilsin canımm..
Senele neden tekrar kendine şans verdi dersin.. Sen onu anlayıp taşıdığın için. Sende sorunları gördükçe artık yeter dersen diğerlerinden onun için şansın kalmaz..

Bu ara her ne kadar aramam desende kafanda ikilemler yaşıyorsun.
Kartlar uyanmanı ve yine yapıcı olmanı tavsiye ediyor.
Gerisi sana kalmış. Onu beklersen zaman kaybı yaşarsın..

Merhaba Handanca, geri döndüğünü görmek gerçekten çok güzel, o kadar çok ihtiyacım vardı ki uzun zamandır sana anlatamam. Ben sevdiğim kişiyle yaklaşık 1.5 aydır görüşmüyorum bir sabah onu aradığımda gücüme giden birşey söyledi ve ben aramayı kestim, kendimle çok savaşıyorum onu unutmak için ama unutamıyorum içimde hep bir his sanki hayatımdaki geleceğimdeki insan o olduğunu söylüyor. o bana sadece bir mesaj gönderdi o günden beri, umarım herşey yolundadır diye ben yazmadım cevap. içim çok yanıyor , nereye gitsem ne yapsam aklımda, zaman zaman ağlama krizlerim oluyor. ne yapmalıyım sence Handancam bana bir yol gösterirmisin? acaba sevgim tek taraflı mı o da seviyor mu? zamanla düzelir umarım ya da hayırlısı ne ise o olur. ben 25 eylül doğmluyum , sevdiğim kişi de 24 eylül doğumlu ikimiz de terazi burcuyuz. şimdiden teşekkürler

İçindeki olumsuz sesler senin bazı kararlar almanı sağlıyor..
Niye bu kadar eziyet çekiyorsun peki. Düşüncesizce yapılan şeyler daha büyük mutsuzluklar oluşturmuyormu??
SEn bu şekilde davranmakla onu tamamen kaybedersin..
Ne söyledide bu kadar kalbin kırıldı..
Canım sessiz kalman acına tuz bastırır. Konuş onunla kırıldığını söyle..
Gayret göster. Kaçmakla onun gidişini kolaylaştırırsın.
Sevgin tek taraflı değil. Yeterki onuda inandır bu sevginin karşılıklı olduğuna..

ablacım ben başak burcuyum 14.09.1990.oda oglak burcu.ablacım askere gitck maysta beni cok isteyn var bizimklernde gönlü var ben yok diyom ama....askere gtmden onn ailesi olmz nişan dio.cok bunaldım ablacm ya biz birbirimizi cok seviyoruz ikimzde cok istiyduk askere gitmden nişanlanmayı çünkü biz zaten zor güç konşup görüşyruz ailem bilmio zaten bilseler gebertrler beni.ne olcak bu işin sonu ablam askere gtmeden nişan olckmı evlene bilcezmi cok bunldım ablam bişey de ne olur.

Canım benim herişte bir hayr olduğunu unutma. Sen niye bu kadar kendini üzüyorsunki.
Tamam yüzük takılsın adı belli olsun diyorsun. Ama sen bu şekilde davranarak aileyide karşına alırsın.
Sabırlı ol. Bu dönemde birbirinizi daha iyi anlarsınız. Sende sürekli iyi davran ona , davranki iyice bağlanır sana. Elbette sevgine inandığı vakit ailesi yok desede sana dönecektir yüzünü..Yada senden sürekli iyi bahsedecek aileninde kalbini kazanacaksın.
Zamana bırak canım. Sabırlı ol. Onuda üzgün gönderme..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri