gebe
  1. hulia

hulia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

özel tarot falı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında hulia tarafından paylaşıldı.

bugünkü koç tarot falım merhaba handanca
    3 defa mesaj mesaj attım ama cevap alamadım

erkek arakadaşım ile aramız bozuldu sebep yok onun kalbi ağlıyor benimkide ağlıyor
    onun korkuları var anladığımkadarıyla tam evlilik aşamasına gelmiştik bu oldu.ben istanbulda o başka bir şehirde benden uzaklarda:((
    benim burcum 8 haziran ikizler onunkisi 3 temmuz yengeç

tekar barışma ve bir araya gelme sözkonusu olacak mı bir bakabilir misin

Teşekkür ederim
    Taze Melek

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    merhabalar eşimle 1 yıldır ayrıyız 2 çocuğumuz var ben eşimle barışmak istiyorum bir barışma varmı acaba tekrar birlikte olabilecekmiyiz ki be 12/11/1976 akrep burcuyum eşim 26/04/1973 boğa burcu şimdiden teşekkürler

özel tarot falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot Falina Nasil Bakacaksiniz?

Tarot Falina Nasil Bakacaksiniz?

Tarot falına 78 kartla bakılır. Fala başlarken ilk önce Tarot'a soru sormanız gerekli. Seçeceğiniz sorular "Bu durum karşısında nasıl davranmalıyım?""Beni etkiliyen bu olay için ne yapmalıyım?"şeklinde olmalıdır. Daha sonra sorunuza iyice konsantre olduktan sonra 7 kart seçmelisiniz. Mosue'nuzla seçeceğiniz kartları işaretleyin. Eğer seçtiğiniz bir karttan vazgeçerseniz...
  2. tarot falına burdan baktırabilirsiniz!!!

tarot falına burdan baktırabilirsiniz!!!

fal baktırmak istiyorum fal bakmak istiyorum tarot falı baktırmak falıma bakmak tarot falıma arkadaşlar burdan tarot falınıza baktırabilirsiniz.valla ben baktırdım büyük bir çoğunluğu çıkıyor...gerçekten bende şaşırdım hadi sizlerde deneyin... BURAYA TIKLAYIN
  3. tarot falı baktırabilir miyim?

tarot falı baktırabilir miyim?

değişik fallar ben evlenecekmiyim evlenecek miyim evlenebilecek miyim evlenecekmiyim Merhaba Handanca 2010 yılında evlenecek miyim? bit bakabilir misin? Teşkkürler Hulia
  4. wenomangel tarot falı baktırmak istiyor

wenomangel tarot falı baktırmak istiyor

slm handanca ben yeni katıldım ve tarot baktırmak istiyorum ama mesaj yazmam gerekiyomuş sanırım bi açıklarsan sewinirm napmam gerektiğini şimdiden teşekkürler....
  5. Özel Tarot Falı bakıyorumm

Özel Tarot Falı bakıyorumm

sevgilimle ne kadar uyumluyum 2011 tarot falı tarot falı 2011 türkiye fali Arkadaşlar bu bölümde özellikle sorunlu arkadaşlarımıza yardım etmek istiyorumm.. Herkese bakım yapılmayacaktır.. Yazıp gitmeniz, size cevap verileceğini göstermez... Sorunlarınızın önemine göre size yardımcı olmaya çalışacağım... (ayrılık sorunları, evlilik sorunları, özel sorunlar) Sorunlarınızda nasıl...

Sayfayı Paylaş