gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Özel Tasarım Şeker Hamuru Yılbaşı Pastaları

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Son yıllar da özel tasarım olan şeker hamurundan yapılan pastalar özel günlerin vazgeçilmez pasta modellerinden biri oldu. Marifetli ve yaratıcı hanımların elerinden öyle güzel tasarımlar çıkıyor ki insan bazen pastayı yemeye bile kıyamıyor desem yeridir:) Sizin de bildiğiniz gibi artık yılbaşı için geri sayım başladı. Yeniyılı bazıları ev ortamın da geçirmeyi planlarken bazıları da farklı eğlence mekanların da yeniyılı karşılamaya hazırlanıyor. İster ev ortamın da olsun isterseniz işletme sahibi bir mekanınız olsun gelen konuklarınıza günün anlam ve önemini vurgulayan şık bir pasta ile ağırlamayı istermisiniz. Yılbaşı temalı şeker hamurundan yapılan pasta modelleri ile konuklarınızın hem göz zevkine hem de damak zevkine hitap edeceksiniz.
    Noel babalı, çam ağaçlı, kardan adamlı ve daha farklı bir sürü yılbaşı temalı pasta modelleri sizlerle;

pasta modelleri (1).jpg pasta modelleri (2).jpg pasta modelleri (3).jpg pasta modelleri (4).jpg pasta modelleri (5).jpg pasta modelleri (6).JPG pasta modelleri (7).jpg pasta modelleri (8).jpg pasta modelleri (9).jpg pasta modelleri (10).jpg pasta modelleri (11).jpg pasta modelleri (12).jpg pasta modelleri (13).jpg pasta modelleri (14).jpg pasta modelleri (15).jpg pasta modelleri (16).jpg pasta modelleri (17).jpg pasta modelleri (18).jpg

Özel Tasarım Şeker Hamuru Yılbaşı Pastaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılbaşı Pastaları

Yılbaşı Pastaları

yılbaşı pastaları yilbasi pastalari yilbaşi pastalari yılbası pastaları yılbaşıpastaları Yılbaşı Pastası Onbeş Kişilik Hazırlama Süresi 25 Dakika Pişirme Süresi 35 Dakika Malzeme Listesi 1 paket vanilya 1 paket kabartma tozu 8 adet yumurta (oda sıcaklığında bekletilmiş) 6 su bardağı un 4 su bardağı tozşeker 2 su bardağı sıvıyağ 1 su bardağı ılık süt Keki ıslatmak için;...
  2. Meleklerime özel Yılbaşı özel Tasarım Protez ve boyama tırnak tasarımları

Meleklerime özel Yılbaşı özel Tasarım Protez ve boyama tırnak tasarımları

Daha öncede sizlere portal bölümümüzden Takma tırnak modellerini tanıtmıştık arkadaşlarım. Yılbaşı geldi gelecek hanımlar. Değişime ne yapıyoruz tabiki tırnaklardan başlıyoruz. Büyük şehirlerde bu tırnakları yapabileceğiniz yerlerde mevcut söyleyelim ve hemen sizleri daha fazla bekletmeden güzelim mis gibi rengarenk tırnak modellerine geçelim. YILBAŞINA ÖZEL TIRNAK MODELLERİ
  3. Şeker hamuru tarifi

Şeker hamuru tarifi

şeker hamuru nasıl yapılır şeker hamuru tarifi şeker hamuru kurabiye Kurabiye ve pasta yaparken şeker hamuru nasıl yapılır diyenler için, bu sayfamızda pratik şeker hamuru tarifi sunuyoruz. Pasta ve kurabiye yapmaya meraklı Melek'lerimiz ve ben gibi mutfakta acemi olan arkadaşlarımız için şeker hamuru tarifi burada! Malzemeler 900 g pudra şekeri 60ml su 3 tatlı kaşığı toz jelatin 170g...
  4. Marshmallow ile Şeker Hamuru

Marshmallow ile Şeker Hamuru

Merhaba arkadaslar.Seker hamurundan yapilan süslemeli pastalar harika görünüyor tadi da harika.Seker hamuru yapmaya calistim ama hic bir zaman istedigim gibi olmadi.En sonunda marshmallov ile denemeye karar vedim.Birisinden duymustum ama elimde net bi tarif yoktu.Kendi kendime denedim ve cok güzel oldu.Sizlerle paylasmak istedim.Marshmallow her markette bulunan birseydir zaten.Resimdeki...
  5. Evde şeker hamuru nasıl yapılır?

Evde şeker hamuru nasıl yapılır?

Tamamı evde bulunan malzemeler ile kolayca hazırlayabileceğiniz bir şeker hamuru tarifimiz var.Şimdi size evde yapabileceğiniz birkaç şeker hamuru tarifi vereceğiz. İlk tarifimiz marsmallow ile yapılan şeker hamuru diğer iki tarifimiz ise normal sadece nişasta ile yapılabilen, siz kendiniz bu tariflerden herhangi birini seçebilirsiniz. Haydi, sizi daha fazla bekletmeden hemen tarifleri...

Sayfayı Paylaş