gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Özel Tasarım Taşlı Bebek Patikleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

taşlı bebek patikleri, taşlı patik modelleri, taşlı ve süslü bebek patikleri Son zamanlar da oldukça popüler olan taşlı bebek patikleri anne ve anne adayları tarafından çok beğeniliyor. Özel tasarım olarak piyasada satılan taşlı kız bebek patik modellerinden sizler için seçtiğimiz örnekleri sunuyoruz. (Laf aramızda ben şahsen bayıldım modellere benim kız büyüdü ama bebeklik dönemi olsa hiç kaçırmaz alırdım:D:D)
    tasli bebek patikleri (1).JPG tasli bebek patikleri (2).JPG tasli bebek patikleri (3).JPG tasli bebek patikleri (4).jpg tasli bebek patikleri (5).jpg tasli bebek patikleri (6).jpg tasli bebek patikleri (7).jpg tasli bebek patikleri (8).jpg tasli bebek patikleri (9).jpg tasli bebek patikleri (10).jpg tasli bebek patikleri (11).jpg tasli bebek patikleri (12).jpg tasli bebek patikleri (13).jpg tasli bebek patikleri (14).jpg tasli bebek patikleri (15).JPG tasli bebek patikleri (16).JPG

Özel Tasarım Taşlı Bebek Patikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek patiği

Bebek patiği

YAPILIŞI: 54 ilmek başladım 6 sıra haraşo ördüm. Sonra 1 sıra 2 kes 1 artır 2 kes 1 artır. Bu sıraya kurdele geçirdim. 2 sıra daha haraşo ördüm. 22 ilmek haraşo sonra beyaz ipliğimi bağladım 10 ilmek. 10 uncu ilmeğin yanındakiyle kes.Geri dön Son ilmeği yanındakiyle kes. Orta hep 10 ilmek kalacak. Yanlardan azalma olacak. Kenarlarda 13 ortada 10 ilmek kalınca tekrar pembe iplikle 2 sıra...
  2. Özel tasarım

Özel tasarım

Özel tasarım Koleksiyon mağazasındaki Rodolfo Dordani tasarımı Lumiere markalı masa lambalarının beyaz, yeşil, sarı ve kırmızı renkleri var. Fiyatları 294-570 avro arasında değişen lambaların ayakları, siyah krom ve parlak alüminyum olarak değiştiriliyor.
  3. Bebek patikleri

Bebek patikleri

bebek patikleri Sevimli ve yumoş bebeklerimiz için rengarenk ve cıvıl cıvıl patikler. Artık bebeklerimiz modaya uyucak ve onlar için örgü terliklerde olucak. Hamarat annelerimiz bebeklerimiz için boş durmamış ve rengarenk yünlerden terlikler yapmışlardır. Hamişlerimiz bunları beğeniceksiniz.
  4. Çocuklarımıza özel banyo tasarımı

Çocuklarımıza özel banyo tasarımı

çocuklar için banyo Çocuk klozet ve lavabo Banyo denince aklımıza gelmese de artık çocuklarada özel banyo var. Hep söylüyorum, devir değişti çocuklukta değişti. Benim zamanımda kendime ait çok az şeyim vardı. Hep söylerim oyuncağım bile bir taneydi:) Şimdiki çocuklara özel çocuk banyosu bile diyazn edilmiş. Gerçekten çok tatlı. Ebevyn banyosunu çocuk banyosuna mı dönüştürsem acaba?
  5. Meleklere özel tasarım halılar

Meleklere özel tasarım halılar

Tasarım halılar Halı modelleri Bu halı tasarımlarını çok beğendim. bu tasarımcılar yemiyor içmiyor düşünüyorlar galiba. Ortaya da dekoratif halı örnekleri çıkıyor. Buyrun meleklerim ilginç halı tasarımları;

Sayfayı Paylaş