gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

Özel yetenekleriniz var mı?

Konu, 'Çöplük' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

özel yetenekleriniz özel yetenekler hakkında nelerdir özel yeteneğe sahip olanlar özel yetenekler hakkında bilgiler bilinmeyenler
    İnsan çeşit çeşit sevgili melekler..Fikri zikri beyni görüntüsü her şeyiyle.Ve her insanın illaki yetenekli olduğu bir alan olduğuna inanırım ben..
    Peki söyleyin meleklerim,sizlerin özel yetenekleri var mı? Neler bunlar?

soralım soruşturalım,birbirimizi tanoyalım değil mi melekler :)

Son düzenleme: 21 Ağustos 2011
    mumined bunu beğendi.
Özel yetenekleriniz var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizin Telepati Yeteneğiniz Var Mı?

Sizin Telepati Yeteneğiniz Var Mı?

telepati ile aşık etme düşünce gücüyle aşık etmek düşünce gücü ile etme gücüyle aşk gücü aşk Mırıldandığınız şarkı radyoda çalınmaya başlarsa, aklınıza gelen kişiyle yolda karşılaşırsanız veya canınızın çektiği meyveyi arkadaşınız getiriyorsa siz bir telepatsınız demektir. - Telepati, kişiler arasında bir fikir ya...
  2. Bahar Aylarına Özel Makyajınız Var mı?

Bahar Aylarına Özel Makyajınız Var mı?

Artık kış bitti.Ve bahar aylarına girmiş bulunduk.Havalar gitgide günlük güneşlik olmaya başladı.Kış aylarında eminim soğuktan makyaj yapmaya bile üşendiğiniz olmuştur.Ama bahar ve yaz aylarında ise makyaj yapmak ayrı bir zevktir.Gerçi yaz aylarında da sıcaktan terleyince yüzde ki makyaj akıyor.O halde biz ne diyelim.?Diyelim ki makyajın en güzel ayları bahar aylarıdır:)Şimdi oldu bence:):):)...
  3. Özel Anadolu Çınar Hastanesi Nerede bilen var mı

Özel Anadolu Çınar Hastanesi Nerede bilen var mı

Merhaba benim Özel Anadolu Çınar Hastanesine gitmem lazım ama nerede olduğunu bilmiyorum acaba diyorum aranızda Özel Anadolu Çınar Hastanesi Nerede bilen var mı?
  4. Özel Avicenna Hastanesi Gültepe Nerede bilen var mı

Özel Avicenna Hastanesi Gültepe Nerede bilen var mı

Arkadaşlar benim Özel Avicenna Hastanesine gitmem lazım ama nerede olduğunu bilmiyorum aranızda Özel Avicenna Hastanesi Gültepe Nerede bilen varsa yazsın ya bana
  5. Muharrem ayına özel namaz ya da dua var mı

Muharrem ayına özel namaz ya da dua var mı

Kızlar biliyorsunuz muharrem ayındayız, ihya etmemiz lazım. Bu aya özel kılınması gereken özel bir namaz var mı?Ya da dua ?

Sayfayı Paylaş