gebe
  1. tytytytytytytytyg

tytytytytytytytyg Forum Okuru

özel

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında tytytytytytytytyg tarafından paylaşıldı.

siz kaç yıldır bu siteyi kurdunuz

özel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Öğretmen - Özel Öğrenci

Özel Öğretmen - Özel Öğrenci

“ÖZEL” ÖĞRETMEN, “ÖZEL” ÖĞRENCİ Özel eğitim...Adı üstünde "özel" eğitim... Öğrencilerimiz "özel" eğitime muhtaç çocuklar..Bizler "özel" eğitmenleriz.Hepimiz okula başaldığımızda oturduğumuz sıralar çok büyük gelmiştir bizlere...Hele öğretmenelrimiz kocaman, koskocamandı. Hem korkar hem de sayardık öğretmenlerimizi... Saygı ve korku bir...
  2. öZeLiMe

öZeLiMe

özelime Bir günün daha yorgunluğu var üstümde... Sensiz geçen bir günün acısı daha kalbime işlendi... Ne kadar mutlu görünüyorum dışardan, ne kadar vurdumduymaz... İçimde kopan fırtınaları, içime akan gözyaşlarını bir ben bilirim bir de Allah... Bu günde sevmedim ben seni değil mi? Bu zamana kadar hiç sevmedim yanında olamadım zaten değil mi? Madem öyle; seni sevıpte yanında olmayan bu kalp...
  3. özelim

özelim

Bilmiyorum daha öncelerini... seni tanımadan öncesini hatırlamak bile istemiyorum...olmaz diyordum ben yapamam ben kimseyi sevemem beni kimse sevmez diyordum.Amasen çıktın karşıma güneşim oldun ve bende sen nereye gidersen git hep o tarafa bakan bir ay çiçöği oldum... Sen gittin ben hep o tarafa baktım arkandan taki gelene kadar. HAni derler ya gökkuşağının altında hazine var gidenler onu...
  4. özelim...

özelim...

:bayraks:En özel günlerimin başlangıcı bügün hatunlar... sewgilim askerdeydi bitti ve allahım onu bana sağsağlim kavuşturdu :) ayy içim öyle bir huzurla dolu ki anlatamam paylaşmak istedim .. tüm mekan tüm melekler duysun istedim... :bayraks:
  5. Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Katılacağınız bir davet,mezunuyet balosu yada sizin için çok özel bir gecede giyebileceğiniz harika modellere yer veriyorum Meleklerim. Şıklığın ve zerafetin çok güzel anlatıldı bu modellerden de anlaşılıyor zaten.Hepsi birbirinden hoş...Sade ve şık olmanızı sağlayacak harika elbiseleri sizlere sunuyorum... Size yakışan rengide seçtikten sonra özel günlerinizin en gözdesi siz olacaksınız;)...

Sayfayı Paylaş