gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

özelim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Bilmiyorum daha öncelerini... seni tanımadan öncesini hatırlamak bile istemiyorum...olmaz diyordum ben yapamam ben kimseyi sevemem beni kimse sevmez diyordum.Amasen çıktın karşıma güneşim oldun ve bende sen nereye gidersen git hep o tarafa bakan bir ay çiçöği oldum... Sen gittin ben hep o tarafa baktım arkandan taki gelene kadar.

HAni derler ya gökkuşağının altında hazine var gidenler onu bulanlar zengin olacak diye ben gittim altına ve buldum hazineyi belkide benim için dünyadaki en değerli hazineyi buldum SENİ buldum onun altında...
    Belki cesaret edemein söylemeye belkide hissettiremeden sana olan ilgimi aşkımı sevgimi... ama seni ben önceleri hep sessizce sevdim bazen sevdiğim için ağladım bazen ise sen varsın diye hep güldüm ama ben seni her zaman çok sevdim......Şimdi belkide bana güvenmiyorsun belkide inanmıyor ve sevmiyorsun ama biliyormusunki varlığındaki parıltı en büyük ışığım oldun benim..Seninle konuşurken aldığım hazı mutluluğu Dünyada kimse veremedi bana ve veremezde bundan sonra...Yüreğimde fırtınalar kopuyor bu sıralar seni kaybetme korkusu büyüyor içimde seni görmeme korkusu günden güne büyüyor ama biliyorum beni yalnız bırakmayacaksın...biliyorum benimle olacaksın ..
    Aşkın rengi yoktur bence sarısı yeşili mavisi doğanın bütün renkleri aşkı yansıtır bir tek siyah hariç...Seni tanıdıkdan sonra ben siyah giymiyorum diğer doğanın aşkın bütün renklerini giyorum belki bir gün yanında olurumda aşkı yansıtırım diye.....
    İmkansız değil hatta olacak biliyorum irgün senin yanında ben olacam gözlerinin derinliklerin bakerken kaybolacam ....
    Sen yokken bir bebek gibiyim savunmasız ne yapacağını bilmeyen dünyaya boş gözlerle bakan bir bebek gibi...
    Ben eski benim Seni seven Sana aşık ben kimseye böyle değilim kimseye sana olduğum gibi değilim ben sadece ama sadece SENİNİM ve sadece SANA ÖZELİM...

**alıntı**

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: özelim
    paylaşım için teşşekürerlr

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: özelim

emeğine sağlık cnm

özelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Öğretmen - Özel Öğrenci

Özel Öğretmen - Özel Öğrenci

“ÖZEL” ÖĞRETMEN, “ÖZEL” ÖĞRENCİ Özel eğitim...Adı üstünde "özel" eğitim... Öğrencilerimiz "özel" eğitime muhtaç çocuklar..Bizler "özel" eğitmenleriz.Hepimiz okula başaldığımızda oturduğumuz sıralar çok büyük gelmiştir bizlere...Hele öğretmenelrimiz kocaman, koskocamandı. Hem korkar hem de sayardık öğretmenlerimizi... Saygı ve korku bir...
  2. öZeLiMe

öZeLiMe

özelime Bir günün daha yorgunluğu var üstümde... Sensiz geçen bir günün acısı daha kalbime işlendi... Ne kadar mutlu görünüyorum dışardan, ne kadar vurdumduymaz... İçimde kopan fırtınaları, içime akan gözyaşlarını bir ben bilirim bir de Allah... Bu günde sevmedim ben seni değil mi? Bu zamana kadar hiç sevmedim yanında olamadım zaten değil mi? Madem öyle; seni sevıpte yanında olmayan bu kalp...
  3. özelim...

özelim...

:bayraks:En özel günlerimin başlangıcı bügün hatunlar... sewgilim askerdeydi bitti ve allahım onu bana sağsağlim kavuşturdu :) ayy içim öyle bir huzurla dolu ki anlatamam paylaşmak istedim .. tüm mekan tüm melekler duysun istedim... :bayraks:
  4. Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Katılacağınız bir davet,mezunuyet balosu yada sizin için çok özel bir gecede giyebileceğiniz harika modellere yer veriyorum Meleklerim. Şıklığın ve zerafetin çok güzel anlatıldı bu modellerden de anlaşılıyor zaten.Hepsi birbirinden hoş...Sade ve şık olmanızı sağlayacak harika elbiseleri sizlere sunuyorum... Size yakışan rengide seçtikten sonra özel günlerinizin en gözdesi siz olacaksınız;)...
  5. özel

özel

siz kaç yıldır bu siteyi kurdunuz

Sayfayı Paylaş