gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Özen özen nereye kadar?

Konu, 'Çöplük' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    çoook haklısın elifimm ya insanlarda hastalık gibi olmuş bu mesale yeni bi çizme aldım geçen gün dün giyindim herkes harika nerden falan dediler bugün bi baktım soranlardan biri almışş ve benim katladığm gibi de katlamışş sinir oldum tabi bu en basiti artık herşeye öle millet ya sinir oluyom ben :deli:

3. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kuzenim daha 6 yaşında ve amasya merzifonda oturuyorlar dayım subay olduğu için ve buraya bazen 1 yılda ve bazen 7 ay gibi bir süre içerisinde geliyorlar. Beni o sürelerde görmediği için altın değerinde görüyor çocuk :huhe: her geldiğinde ne kıyafeti aldığımdan ne ayakkabı aldııma kadar bakıyor. Converselerim vardı anni aynı renkten alalım diye diye bir bitmişti ve dediğini ağlaya zırlaya yaptırmıştı. :huhe: Gelmeden önce hep arar dayım Deniz kıyafetlerini ayakkabılarını kaldır özentin geliyor der hep :D O daha 6 yaşında başladı özentiliğe ileride vay halimize diyorum :huhe:

Bugüne kadar özenti olmadım. Özentilenen olmakta istemem.Özentiliğinde kötü bir şey olduğunuda düşnmüyorum ama herkes kendi olmalı. Çünkü herkesin kendisine özgü bir biçimi bir tarzı ve bir güzelliği vardır. Herkes birbirine benzemez ve benzenmeyede çalışılmamalı. Sadece beğenilmeli diye düşünüyorum ben....

Son düzenleme: 27 Kasım 2010
  4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ay belenim çocuklar böyle gerçekten çok özeniyorlar bizlere.Akrabalardaki küçük kızlara anneleri kızıyor neymiş düzleştirici istiyorlarmuş :)Ben bile daha yeni kullanmaya başladım:D Özenti hiç iyi birşey değil herkes kendi olmalı herkesin kendine ait bir tarzı var tabikii

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Haklısınız kızlar ben onlar kadarken şaclarımı bile taramazdım kız ciddiyim bak pasaklının tekiydim :D

Özen özen nereye kadar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Nereden Sevdim O Zalimi

Sinan Özen - Nereden Sevdim O Zalimi

Çileli hayatı paylasanım bendim Anlamsız günlerin neşesi bendim Karanlık dünyanın ışıgı bendım Benı boyle bırakıp nasılda gittin Nereden sevdim o zalimi Nereden sevdim o zalimi Hayatımı yıkıpta gitii Nereden sevdim o zalimi Nereden sevdim o zalimi Benı boyle bırakıp gitti Aşıkndan başka bir aşk tanımadım Gönül acısını taptırmadım ki Canım gibi sevdim yandırmadım ki Gönül defterini kapatıp...
  2. Gökhan Özen - Buraya Kadar

Gökhan Özen - Buraya Kadar

Buraya kadar... Buraya kadar... buraya kadaaar... ooohhoooo ohhooooo ohhoo oohoo Su talihe sansa bak Yine kis görecegiz hatiralar yalanlar hep yalan gülecegiz düsün düsün belkide tüketip herseyimi sonunda sana uyanmayi birakip kendime gelecegim buraya kadar... buraya kadar... bütün olanlar buraya kadar... buraya kadar... buraya kadar... bütün olanlar buraya kadar... Su talihe sansa bak...
  3. Bu çocuk şapka modelleri o kadar güzelki ben bile özendim:)

Bu çocuk şapka modelleri o kadar güzelki ben bile özendim:)

çocuk şapkaları resimli şapka modelleri ben 10 şapka örnekleri resimli benten şapkası
  4. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam
  5. Gökhan Özen Nereye Kadar Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Nereye Kadar Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen nereye kadar sözleri gökhan özen şarkıları nereye kadar şarkı sözleri Sevgili melekler, başarılı popçu Gökhan Özen'in yeni albümü Milyoner'de yer alan parçalardan biri olan Nereye Kadar Şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Ertelenmiş mutluluklar Yaşanmamış yıllarım var Yokluğundan mütevellit Uykusuzluk problemim var Nereye kadar nereye kadar Gidipde...

Sayfayı Paylaş