gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Özenli Mesajlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Özenli Mesajlar özenli sözler iletilir arıyorum acil dönerseniz sevinirim

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Özenli Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mesaj

Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Size mesaj geldiğini gördüyseniz hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı...
  2. Özenli Sözler 2012

Özenli Sözler 2012

2012 Özenli Sözler 2012 Hic olmeyecekmis gibi bu dunya icin, yarin olecekmis gibi de ahiret icin calis. Hz. MUHAMMED Hayat mucadelesi. bizi hedefe yaklastirir ve toplumda bir yerimiz oldugunu gosterir. ERNEST HEMINGWAY Bazi seyleri yarim bilecegine, bir sey bilme, daha iyi. NIETSZCHE Turk, asillerin asilidir. Yapma olmayan, gosterisi bulunmayan bu pek yuksek adalet ona, tabiatin...
  3. Özenli Sözler Kısa

Özenli Sözler Kısa

Ahmaktan uzaklaşmak Allah’a yaklaşmaktır Dürtmediği sürece şeytana uymam Bazı insanlar kafalarıyla hissederler ve kalpleriyle düşünürler Kendisi ile barışık olmayan herkese darılır Kendini seveni başkası sevmez Öyle kaba insanlar vardır ki ayı onların yanında centilmen sayılır Kendimi yalnız bırakmamak için bütün gece aynanın karsısında oturdum Engeller gözlerinizi hedeften...
  4. 2012 kısa Özenli Mesajlar

2012 kısa Özenli Mesajlar

Özenli Mesajlar 2012 Özenli sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler veb bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler... Bu sayfamızda özenli mesajlar arayan herkese yardımcı oluyor ve yeni kısa özenli mesajları paylaşıyoruz arkadaşlarım. Hic olmeyecekmis gibi bu dunya icin, yarin olecekmis gibi de ahiret icin calis. Hz. MUHAMMED Turkler oldurulebilir, lakin maglup edilemezler. NAPOLYON...
  5. Özenli Sözler

Özenli Sözler

Özenli Sözler istiyorum sizden ama oldukça özenli ve anlamlı olsun bu sözler.

Sayfayı Paylaş