gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Özenli Sözler 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2012 Özenli Sözler 2012 Hic olmeyecekmis gibi bu dunya icin, yarin olecekmis gibi de ahiret icin calis. Hz. MUHAMMED

Hayat mucadelesi. bizi hedefe yaklastirir ve toplumda bir yerimiz oldugunu gosterir. ERNEST HEMINGWAY

Bazi seyleri yarim bilecegine, bir sey bilme, daha iyi. NIETSZCHE

Turk, asillerin asilidir. Yapma olmayan, gosterisi bulunmayan bu pek yuksek adalet ona, tabiatin hediyesidir. PIERRE LOTI

Turkler, devlet yikmakta ve devlet kurmakta birinci sinif ustatlardir. HAMMAR

Savasin zevkini almak isteyen Turklerle savasmalidir. TAUSEND

Benden egerimi isteyiniz vereyim,
    atimi isteyiniz vereyim. Fakat vatanimdan hic kimse bir karis toprak istemesin
    veremem. METE HAN

Dinlemek, gosterebilecegimiz nezaketlerin en yuksegidir. DALE
    CARNEGIE

Bayraklari bayrak
    yapan ustundeki kandir, toprak, eger ugrunda olen varsa vatandir. MITHAT CEMAL
    KUNTAY

Comertligin uc belirtisi vardir: sozunun eri olmak,
    gereksiz yere ovunmemek ve sorgusuz sualsiz bagislamaktir. IMMANUEL KANT

Özenli Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012

2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012

güzel mesajlar 2011 etkileyici sözler 2011 en güzel sözler Sevgiliye söylenecek en güzel sözlerle onu etkilemek istiyorsanız sizlere 2011 yılının romantik sözlerinden oluşan etkileyici sözleri sunuyorum. Ne dil yeter seni anlatmaya, Ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter mi? Bir sen daha bulmaya bitanesi... Bir nasihat:...
  2. Özenli Sözler Kısa

Özenli Sözler Kısa

Ahmaktan uzaklaşmak Allah’a yaklaşmaktır Dürtmediği sürece şeytana uymam Bazı insanlar kafalarıyla hissederler ve kalpleriyle düşünürler Kendisi ile barışık olmayan herkese darılır Kendini seveni başkası sevmez Öyle kaba insanlar vardır ki ayı onların yanında centilmen sayılır Kendimi yalnız bırakmamak için bütün gece aynanın karsısında oturdum Engeller gözlerinizi hedeften...
  3. Özenli Mesajlar

Özenli Mesajlar

Özenli Mesajlar özenli sözler iletilir arıyorum acil dönerseniz sevinirim
  4. 2012 kısa Özenli Mesajlar

2012 kısa Özenli Mesajlar

Özenli Mesajlar 2012 Özenli sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler veb bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler... Bu sayfamızda özenli mesajlar arayan herkese yardımcı oluyor ve yeni kısa özenli mesajları paylaşıyoruz arkadaşlarım. Hic olmeyecekmis gibi bu dunya icin, yarin olecekmis gibi de ahiret icin calis. Hz. MUHAMMED Turkler oldurulebilir, lakin maglup edilemezler. NAPOLYON...
  5. Özenli Sözler

Özenli Sözler

Özenli Sözler istiyorum sizden ama oldukça özenli ve anlamlı olsun bu sözler.

Sayfayı Paylaş