gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Özenti Hikaye

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

özenti sözleri [​IMG]
    Otobüste hareketlerinize dikkat edin meleklerim zira bazıları size özenirse olmadık işler gelebilir başınıza :D

Al, yoksa!!
    Çanakkale'den kalkan otobüse, 30–32 yaşlarında, kucağında bebeği ile bir kadın biner. Yanına da iri kıyım bir adam oturur.
    Otobüs Ezine'ye ulaştığında kadın çocuğunu emzirmek için memesini çocuğuna verir. Ancak çocuk inatla memeyi emmek istemez. Çocuğuna kızan kadın sert bir sesle:
    —Al yoksa amcaya veririm!
    Ada...m göz ucuyla bakar sonrada önüne döner...
    Ayvacık'a geldiklerinde kadın yine memesini çıkarır ve emzirmek ister,çocuk yine emmez. Aynı sözler kadının ağzından dökülür;
    —Al yoksa amcaya veririm.
    Her durakta tekrarlanan bu durum, Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay derken otobüs Edremit’e gelir.Burada da kadın;
    —Al!! Yoksa amcaya veririm, deyince adam dayanamaz;
    —Hanım hanım!! Artık yeter!! Vereceksen ver!! Ben taa Ayvacık'ta inecektim, buralara geldim aaaa!!...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ohaaa koptummmmmmmmmmmm :D :D :D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    hahaha erkek işte :D :D :D

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Özenti Hikaye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iki hikaye

iki hikaye

Boyayimi BeĞenmedİn Boyaciyimi Hep hikmetli konuşan Lokman Hekim’in derisi siyah, dudakları da kalınmış. Değerli sözlerini duyarak hayranı olan biri bir gün bakmış ki hayalinde büyüttüğü Lokman, siyah yüzlü, kalın dudaklı biri. Şaşkınlıkla yüzüne bakarken Lokman Hekim, adamın içinden geçenleri sezmiş olacak ki, şöyle çıkışmış: – Birader, neden öyle şaşkın bakıyorsun? Boyayı mı...
  2. ölüm(hikaye)

ölüm(hikaye)

ÖLÜM Küçüklüğümden beri dar yerlerden sıkılır ve buralardan adeta feryad ederek kaçardım.Daha sonra bunun bir hastalık olduğunu anlamış,fakat bu illetten bir türlü kurtulamamıştım.Oysaki, o dar mekanlara simdi ister istemez girecektim.Beni sarıp sarmalamışlar ve uzunca bir tabuta yerlestirmislerdi.Cevremde dolasanlarin seslerini gayet iyi duyuyor ve gozlerim kapali olmasina ragmen,her nasilsa...
  3. hikaye

hikaye

Çarpıcı, kalıcı etkisi olan söz ve nasihate; ince yaratılışlı, derinliği olan insana delalet eder.
  4. &..Bir Hikaye..&

&..Bir Hikaye..&

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. iBretlik hikaye....

iBretlik hikaye....

ibretlik hikayeler ibretlik hikayeler facebook kısa kısa Bir dede ile torunu arasında geçen, ömrün ne kadar kısa olduğunu güzel bir dille bizlere hatırlatan sıcacık bir hikaye. Torunu, dedesine merakla soruyor: ‘Dedeciğim! Bir insanın ömrü ne kadar olur? ’Dede tatlı bir gülücükle: Ezanla namaz arası kadar yavrucuğum.’ deyince torun: ‘Nasıl yani, ömür bu kadar kısa mı?’ der. Dede: ‘Evet...

Sayfayı Paylaş