gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Özge Borak'ın Gelinliği

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Özge Borak'ın Gelinliği güzelmiydi gören varmı resimlerini lütfen Özge Borak'ın Gelinliğinin modelinin resimlerini paylaşın merak ettim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Özge Borak'ın Gelinliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özge Özberk

Özge Özberk

özge özberk ayak özge özberk ayakları Özge Özberk, 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde bir süre okuduktan sonra 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı. “Bizim Ev”, “Sır Dosyası” ve “Bizimkiler” gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, “Yıldız Tepe” adlı filmde başrol oynadı....
  2. Özge Fışkın

Özge Fışkın

Özge Fışkın BİR SÜREDİR “UNUTULURMUŞ” ADLI PARÇANIZ İLE POWERTURK ‘DESİNİZ. ŞARKININ SÖZLERİ VE MÜZĞİ CENK EROĞLU İMZASI TAŞIYOR. PARÇANIN HAZIRLIK AŞAMASINDA BİRLİKTE ÇALIŞTINIZ, ÇALIŞMALAR GENEL OLARAK NASIL GEÇTİ ? Parçanın sözü ve müziği albümün prodüktörü olan Cenk Eroğlu’na ait. Çok hoş bir çalışma oldu, çünkü stüdyoda repertuarı baştan aşağı hazırlarken ben özellikle...
  3. özge özberk

özge özberk

Ben çok tatlı ve sempatik buluyorum.:) 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde bir süre okuduktan sonra 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı. “Bizim Ev”, “Sır Dosyası” ve “Bizimkiler” gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, “Yıldız Tepe” adlı filmde başrol oynadı. Genç...
  4. Özge Borak'ın twitterını bilen varmı ?

Özge Borak'ın twitterını bilen varmı ?

Ata Demirerle evlenen Özge Borakın twitter adresini bilen varmı acaba? Dikkat fake olmasın yalnız :S

Sayfayı Paylaş