gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Özge Borak'ın twitterını bilen varmı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ata Demirerle evlenen Özge Borakın twitter adresini bilen varmı acaba? Dikkat fake olmasın yalnız :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Genç ve güzel oyuncu cu Özge Borak 14 Şubat 1982 İstanbul doğumludur.Özge Borak İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.Ata Demirer ile evlendikten sonra ekrana bir süreliğine ara veren Özge Borak Bir Yastıkta isimli aile komedisi ile dizi setlerine dönmeye hazırlanıyor.Güzel oyuncu Özge Borak Twitter adresi ile yakından takip edebilirsiniz.

Özge Borak'ın twitterını bilen varmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özge Borak'ın Gelinliği

Özge Borak'ın Gelinliği

Özge Borak'ın Gelinliği güzelmiydi gören varmı resimlerini lütfen Özge Borak'ın Gelinliğinin modelinin resimlerini paylaşın merak ettim.
  2. Kobe Bryant twitter adresini bilen varsa yazsın

Kobe Bryant twitter adresini bilen varsa yazsın

Kobe Bryant takipçisi olmak istiyorum ama sahte hesaplar çok.Kobe Bryant twitterını bilen varmı yazarsa çok sevaba girer valla..
  3. Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Acilen murat boz un twitter adresini bulmam lazım.Melekler ne olur mutlaka biriniz biliyorsunuzdur, murat bozun twitter adresi nedir ? :S
  4. Nurgül Yeşilçayın twitter adresini bilen varsa yazarmı ?

Nurgül Yeşilçayın twitter adresini bilen varsa yazarmı ?

Nurgül Yeşilçaya bayılıyorum ve sürekli onu takip ediyorum.Yeni filmine de gidecem inş ama twitter adresini bilmiyorum.Çok fazla var acaba hangisi ?
  5. bebek bakıcısı fiyatlarını bilen varmı

bebek bakıcısı fiyatlarını bilen varmı

selamlar doğum sonrası iznim artık bitmek üzere bebeğim çok küçük olduğu için şu an kreş yerine bakıcı düşünüyorum ama fiyatları hakkında bir bilgim yok aranızda bebek bakıcılarının fiyatları hakkında bilgisi olan varsa bilgi verebilirmi tam ve yarım gün ücretleri ne kadar fark ediyor

Sayfayı Paylaş