gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Özge Özberk Pis Yedili Dizisinden Ayrılıyor

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

özge özberk pis yedili özge özberk haberleri

Yeni yayın dönemiyle birlikte ilk olarak ekranlara dönüş yapacak olan dizilerden Pis Yedili dizisinde kadro değişiklikleri yaşanıyor. Filiz öğretmen rolünde ki Özge Özberk Pis Yedili dizisinden ayrılıyor. Haberin detayları şöyle...

Pis Yedili dizisinin hoşgörülü ve yardımsever Filiz öğretmeni Özge Özberk 4 bölüm sonra diziye veda edeceği haberlerini doğruladı.

Dizi yapımcıları yada diğer oyuncularla bir sorun olmadığını sadece sözleşmesinin bir sezonluk olduğunu ve yeniden sözleşme imzalamadıklarını belirten Özberk şunları söyledi “Bu iddia çok komik. Benim rolüm azaltılmadı. Diziye başladığımdan itibaren haftada bir gün gidiyorum. 2 sahne yazıyorlardı. Benim gibi bir insanla ilgili böyle saçma bir sebep olabilir mi? Yeni sezonda anlaşmam bitiyor. Biz de anlaşmayı yenilemedik. 4 bölüm sonra ayrılıyorum. Normal bir şey bu... Sözleşmeniz biter. Devam eder ya da etmezsiniz. Benim için problem olacak bir sebep değil bu... Yeni bir sinema filmine başlıyorum”

Özge Özberk Pis Yedili Dizisinden Ayrılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özge Özberk

Özge Özberk

özge özberk ayak özge özberk ayakları Özge Özberk, 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde bir süre okuduktan sonra 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı. “Bizim Ev”, “Sır Dosyası” ve “Bizimkiler” gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, “Yıldız Tepe” adlı filmde başrol oynadı....
  2. özge özberk

özge özberk

Ben çok tatlı ve sempatik buluyorum.:) 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde bir süre okuduktan sonra 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı. “Bizim Ev”, “Sır Dosyası” ve “Bizimkiler” gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, “Yıldız Tepe” adlı filmde başrol oynadı. Genç...
  3. Özge Özberk Röportajı

Özge Özberk Röportajı

özge özberk, röportajı, çocuğu, eşi, ailesi, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Özge Özberk'le çocuğu,ailesi hakkında Hafta Sonu dergisine verdiği röportajdan bir bölüm sunuyoruz sizlere... Anne olmak hayatında neleri değiştirdi? Neleri değiştirmedi ki Ömür. Tarif edecek bir kelime hala bulamıyorum. Belki Leo ‘anne’ demeye başlarsa anlatabilirim...
  4. Tarık Akan'ın oğlu Barış Üregül Pis Yedili dizisinde

Tarık Akan'ın oğlu Barış Üregül Pis Yedili dizisinde

tarık akanın oğlu barış üregül pis yedili dizisi pis 7 li dizisi barış üregül röportajı haberleri burada arkadaşlar. Yeşil Çam'ın yakışıklı usta oyuncularından Tarık Akan'ın oğlu Barış Üregül Pis 7'li dizisinde rol alıyor Melek'lerim. Ekranların yeni dizilerinden Pis Yedili dizisinde küçükbeyi olarak izleyicinin karşısına geçecek olan Tarık Akan'ın oğlu kendisi gibi yakışlık doğrusu:) 60'lı...
  5. Pis yedili dizisinin oyuncu kadrosu

Pis yedili dizisinin oyuncu kadrosu

Pis Yedili dizisinde kimler oynuyor Pis yedili dizisinin oyuncu kadrosu Merhaba Sevgili Melek'lerim ve Pis Yedili dizisi izleyicisi oaln tüm misafielerim, bu sayfamızda Show Tv nin gençlik dizisi Pis Yedili dizisi oyuncu kadrosunu sizlerle paylaşıyor ve merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz. Esma Sultan (Ayşegül Aldinç) Esma Mısırlıoğlu Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya...

Sayfayı Paylaş