gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Özge Özberk Röportajı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

özge özberk, röportajı, çocuğu, eşi, ailesi, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,

Özge Özberk'le çocuğu,ailesi hakkında Hafta Sonu dergisine verdiği röportajdan bir bölüm sunuyoruz sizlere...

Anne olmak hayatında neleri değiştirdi?

Neleri değiştirmedi ki Ömür. Tarif edecek bir kelime hala bulamıyorum. Belki Leo ‘anne’ demeye başlarsa anlatabilirim (gülüyor). Her şeye ‘Bu’ diyor. Ağlarken, gülerken, sorarken… Leo’nun doğumuyla beraber sadece onu düşünmeye başladım. Yemeyebilirim, uyumayabilirim ama onun için her şeyi yapabilirim.

Leo, annesine mi daha düşkün babasına mı?

Bir annecilik durumu var. İki haftadır Hayim’de, “Ne oluyor orada? Ben de babayım”diyor (gülüyor).

Hayim Bey Musevi, bu aileler arasında bir sıkıntı yarattı mı?

Hiç yaratmadı. Bizimkiler Hayim’i o kadar seviyor ki. Dürüst insan bulmak çok zor.

Din değiştirme konusu aranızda hiç konuşuldu mu?

Hayır, hiç konuşulmadı. Ailelerimizde çok iyi görüşüyor. Bayramlarda, önemli günlerde hep birbirini arar sorarlar.

"LEO'YU MUSEVİ YAZDIRDIK"

Peki Leo’un dini ne olacak?

Babadan kaynaklı bir durum. Leo’yu Musevi yazdırdık, tabii ileride kendisi bilir.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    din çok hassas bir konu kendi sorunları bu özge özberki kırık kanatlardan beri begeniyorum güzel rol yapıyor

Özge Özberk Röportajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özge Özberk

Özge Özberk

özge özberk ayak özge özberk ayakları Özge Özberk, 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde bir süre okuduktan sonra 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı. “Bizim Ev”, “Sır Dosyası” ve “Bizimkiler” gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, “Yıldız Tepe” adlı filmde başrol oynadı....
  2. özge özberk yapımcı firmaya dava açtı

özge özberk yapımcı firmaya dava açtı

'CESARETİ VARSA KANALA DAVA AÇSIN' 'YOL ARKADAŞIM' ADLI DİZİDE OYNAYAN ÖZGE ÖZBERK, ‘SİNEKLİ BAKKAL’ DİZİSİYLE İLGİLİ ALACAĞI İÇİN YAPIMCI FİRMAYA DAVA AÇTI. Geçen yıl beşinci bölümde çekimleri durdurulan ATV’nin 'Sinekli Bakkal' dizisinin başrol oyuncusu Özge Özberk yapımcısı Pastel Film’in sahibi Yaşar İrvül’e 276 bin YTL’ik alacağı karşılığında dava açtı. Milliyet Cafe'nin haber,ne...
  3. özge özberk

özge özberk

Ben çok tatlı ve sempatik buluyorum.:) 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde bir süre okuduktan sonra 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı. “Bizim Ev”, “Sır Dosyası” ve “Bizimkiler” gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, “Yıldız Tepe” adlı filmde başrol oynadı. Genç...
  4. Özge Özberk ve oğlu Leo

Özge Özberk ve oğlu Leo

özge özberk leo özge özberk çocuğu özge özberk, oğlu, çocuğu, oğlunun adı, leo, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Güzel oyuncu Özge Özberk, 1 yaşında ki oğlu Leo ile çocuk parkında eğlenirken, bakın nasıl yakalanmışlar objektiflere:) İşte haber Melek'ler! “Çemberimde Gül Oya” dizisiyle yıldızı parlayan Özge Özberk, önceki gün 1 yaşındaki oğlu Leo’yla Bebek Parkı’ndaydı....
  5. Özge Özderin evinde röportaj

Özge Özderin evinde röportaj

özge özder evi röportajı haberleri burada arkadaşlar. Umutsuz Ev Kadınları dizisinde ki çılgın karekter Emel'i canladıran Özge Özder röportajı ve Özge Özder evi fotoları bu sayfamızda meraklısına geliyore arkadaşlarım. Başarılı ve güzel oyuncunun elma kokulu evinde verdiği röportaj aşağıga sizlerin bilgisine amadedir Melek'lerim. Özge Özder, Levent’teki villasında sevimli köpeği Beatles...

Sayfayı Paylaş