gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

özge özberk yapımcı firmaya dava açtı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

'CESARETİ VARSA KANALA DAVA AÇSIN'

'YOL ARKADAŞIM' ADLI DİZİDE OYNAYAN ÖZGE ÖZBERK, ‘SİNEKLİ BAKKAL’ DİZİSİYLE İLGİLİ ALACAĞI İÇİN YAPIMCI FİRMAYA DAVA AÇTI.

Geçen yıl beşinci bölümde çekimleri durdurulan ATV’nin 'Sinekli Bakkal' dizisinin başrol oyuncusu Özge Özberk yapımcısı Pastel Film’in sahibi Yaşar İrvül’e 276 bin YTL’ik alacağı karşılığında dava açtı.

Milliyet Cafe'nin haber,ne göre; yapımcı İrvül, Özberk’e tepki göstererek, “Cesareti varsa TV kanalına dava açsın” dedi. Özberk’in bir mağduriyetinin olmadığını belirten İrvül, ünlü oyuncunun “Sinekli Bakkal”ın hemen ardından yine kısa ömürlü olan Uğur Yücel’in “Kolay Gelsin” adlı projesinde rol aldığını söyledi.

‘Biz de mağduruz’
    Dizinin yayından kalkmasıyla birlikte 350 bin dolar zararları uğradıklarını anlatan İrvül, şöyle devam etti: 'Bize değil, kanala dava açması lazım. Çünkü biz de mağduruz. Oyuncunun yaptığı şey hiç hoş değil... Cesareti varsa kanala dava açsın, yapımcıya dava açmak kolay. Uğur Yücel’e oynadığı proje de dört bölüm sonra kalktı onları mahkemeye vermiş mi? Bizim de sözleşmeden doğan hakkımız var, bir yerde beyanat vermemesi lazım gibi, bakıp göreceğiz. Bizden 276 bin YTL talep etmiş, maşallah diyorum. Bizim de 350 bin dolar zararımız var, ben nereden talep edeceğim. Kanalı mahkemeye versin görelim. Kanal işi feshettiği zaman doğal olarak işi durdurmak zorunda kalıyoruz. Bütün yayından kalkan diziler için böyledir. Bundan sonra benim onunla işim olmaz.'

gecce.com

özge özberk yapımcı firmaya dava açtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnternetten dava açın

İnternetten dava açın

Avukatlar internet üzerinden dava açabilecek, dilekçe verebilecek... Nasıl mı? Adalet Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarca yürütülen faaliyetlerin ve yargı sistemi ile ilgili işlevlerin bilgisayar yardımıyla otomasyona geçirildiği Ulusal Yargı Ağı Projesiyle, (UYAP) avukatlar internet üzerinden dava açabilecek, harç ödeyebilecek. Avukatların bürolarından dava açması, harç yatırması, dilekçe...
  2. Özge Özberk

Özge Özberk

özge özberk ayak özge özberk ayakları Özge Özberk, 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde bir süre okuduktan sonra 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı. “Bizim Ev”, “Sır Dosyası” ve “Bizimkiler” gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, “Yıldız Tepe” adlı filmde başrol oynadı....
  3. özge özberk

özge özberk

Ben çok tatlı ve sempatik buluyorum.:) 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde bir süre okuduktan sonra 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı. “Bizim Ev”, “Sır Dosyası” ve “Bizimkiler” gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, “Yıldız Tepe” adlı filmde başrol oynadı. Genç...
  4. Özge Özberk ve oğlu Leo

Özge Özberk ve oğlu Leo

özge özberk leo özge özberk çocuğu özge özberk, oğlu, çocuğu, oğlunun adı, leo, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Güzel oyuncu Özge Özberk, 1 yaşında ki oğlu Leo ile çocuk parkında eğlenirken, bakın nasıl yakalanmışlar objektiflere:) İşte haber Melek'ler! “Çemberimde Gül Oya” dizisiyle yıldızı parlayan Özge Özberk, önceki gün 1 yaşındaki oğlu Leo’yla Bebek Parkı’ndaydı....
  5. Özge Özberk Röportajı

Özge Özberk Röportajı

özge özberk, röportajı, çocuğu, eşi, ailesi, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Özge Özberk'le çocuğu,ailesi hakkında Hafta Sonu dergisine verdiği röportajdan bir bölüm sunuyoruz sizlere... Anne olmak hayatında neleri değiştirdi? Neleri değiştirmedi ki Ömür. Tarif edecek bir kelime hala bulamıyorum. Belki Leo ‘anne’ demeye başlarsa anlatabilirim...

Sayfayı Paylaş