gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

özge özpirinçci şansı sayesinde oyuncu oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

özge özpirinçci boy özge özpirinçci boyu özpirinççinin boyu kaç nasıl oyuncu oldu [​IMG]

OYUNCULUĞA ‘CESARETİN VAR MI AŞKA?’ DİZİSİYLE BAŞLAYAN ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ, ‘MELEKLER KORUSUN’ İSİMLİ FİLMDE, HÜMEYRA’NIN KIZI OLARAK ROL ALACAK.

Genç oyuncu Özge Özpirinçci, 'Cesaretin Var mı Aşka?' isimli diziden sonra, şöhret basamaklarında yükselmeye başladı. Henüz 22 yaşındaki Özge Özpirinçci, şimdi de Hümeyra'nın başrolünde oynayacağı 'Melekler Korusun' adlı filmde rol alacak. Özpirinççi, Hümeyra'nın kızını canlandıracak. Genç oyuncu, kısa zamanda bu kadar hızlı yol almasını şöyle açıklıyor: 'Bugüne kadar şansım sayesinde bir şeyler başardım. Bundan sonra çok çalışacak ve iyi bir oyuncu olacağımı ispat edeceğim.'

özge özpirinçci şansı sayesinde oyuncu oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sayende

Sayende

SAYENDE Bir tünelden çıkmış tren gibiyim, Sağım solum, baktım, günlük güneşlik.. Ben bende değilken, ben ben gibiyim, Doldu içimdeki ölümcül boşluk, Sayende.. Topların yankısı bir uçtan uca; Yağız erler yürür, yüceden yüce; Şakıyan kılıçlar şavk verir gece; Düzlere dönüşmüş kapkara taşlık, Sayende.. Denizler yarışmış, dağlar yarışmış; Kara günler geçmiş, bayram erişmiş; Ne etmişsen,...
  2. Özge Özpirinçci kimdir

Özge Özpirinçci kimdir

özge özpirinçci özge özpirinçci biyografi özge özpirinçci kimdir, kısaca hayatı, biyografisi, biyografi, hayatı, hakkında bilgi, filmleri, dizileri, sevgilisi, ve engin altan düzyatan, Yakışıklı oyuncu ve sunucu Engin altan düzyatan'ın sevgilisi güzel oyuncu Özge Özpirinçci hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda sunuyoruz sizlere Melek'ler. Özge Özpirinçci, 1 Nisan 1986...
  3. Engin Altan Düzyatan sevgilisi Özge Özpirinçci

Engin Altan Düzyatan sevgilisi Özge Özpirinçci

engin altan düzyatan sevgilisi özge özpirinçci fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ekranların yakışıklı oyuncu ve sunucusu Engin Altan Düzyatan dövmesi ile gündeme gelmişti geçtiğimiz dönemlerde. Daha sonra ise yakışlı ünlü Engin Altan Düzyatan hayatı ve beyefendiğili ile herkesin gönlünü fethederken, Engin Altan Düzyatan sevgilisi Özge Özpirinçci ile gündeme yeniden geldi ve şimdiki...
  4. Aşk Yeniden Zeynep(Özge Özpirinçci) Kimdir?

Aşk Yeniden Zeynep(Özge Özpirinçci) Kimdir?

Fox tv ekranlarının yeni fenomen dizisi"Aşk Yeniden" de Zeynep karakterini oynayan genç ve güzel oyuncu Özge Özpirinçci hakkın da bilgi sahibi olmak isteyen hayranları için kendisi ile ilgili biyografi bilgilerini bu yazımız da paylaşıyoruz. İstanbul’da 1986 senesinde dünyaya gelen Özge Özpirinçci, Reklam, Sinema ve dizi oyuncusudur. Lise eğitiminde Öğrenci Değişimi Programı...
  5. Özge Özpirinçci Resimleri 2015

Özge Özpirinçci Resimleri 2015

Şu sıralar fox tv ekranlarının yeni olmasına rağmen kısa sürede kendini sevdiren ve izleyinin ilgi odağı olan "Aşk Yeniden" de Zeynep karakterini canlandıran Özge Özpirinçci hayranları için kendisinin en güzel resimlerinden seçtiğimiz görselleri bu yazımız da paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş