gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Özge Sezonu Açtı

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Özge özpiriçci, tatil, bodrum kaçamağı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Özge Özpirinçcı yaz ayı sezonunu Bodrum'da açtı melekler. Yakın arkadaşı ile gittiği tatilden alıntılar sizlerle melekler.

Güzel oyuncu Özge Özpirinçci tatil için Bodrum'u seçti.

Sevgilisi Engin Altan Düzyatan işleri nedeniyle Ankara'da kalınca Özpirinçci tatile yakın arkadaşlarıyla çıktı. Önceki gün Dodo Beach'te güneşlenen güzel oyuncu düzgün fiziğiyle dikkat çekti.

(HT Magazin)

Özge Sezonu Açtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Özge Özberk

Özge Özberk

özge özberk ayak özge özberk ayakları Özge Özberk, 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde bir süre okuduktan sonra 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı. “Bizim Ev”, “Sır Dosyası” ve “Bizimkiler” gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, “Yıldız Tepe” adlı filmde başrol oynadı....
  3. özge özberk yapımcı firmaya dava açtı

özge özberk yapımcı firmaya dava açtı

'CESARETİ VARSA KANALA DAVA AÇSIN' 'YOL ARKADAŞIM' ADLI DİZİDE OYNAYAN ÖZGE ÖZBERK, ‘SİNEKLİ BAKKAL’ DİZİSİYLE İLGİLİ ALACAĞI İÇİN YAPIMCI FİRMAYA DAVA AÇTI. Geçen yıl beşinci bölümde çekimleri durdurulan ATV’nin 'Sinekli Bakkal' dizisinin başrol oyuncusu Özge Özberk yapımcısı Pastel Film’in sahibi Yaşar İrvül’e 276 bin YTL’ik alacağı karşılığında dava açtı. Milliyet Cafe'nin haber,ne...
  4. özge özberk

özge özberk

Ben çok tatlı ve sempatik buluyorum.:) 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde bir süre okuduktan sonra 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı. “Bizim Ev”, “Sır Dosyası” ve “Bizimkiler” gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, “Yıldız Tepe” adlı filmde başrol oynadı. Genç...
  5. Galip Derviş Yeni Sezonu Açtı!

Galip Derviş Yeni Sezonu Açtı!

galip derviş, galip derviş haberleri, galip derviş dizisi Sevgili melekler, ekranların polisiye komedi dizisi Galip Derviş nihayet yeni sezonu açtı. Uzun süredir yeni bölümleri beklenen ve yayın tarihi açıklanmayan Galip Derviş dizisi son dakika sürpriziyle Perşembe akşamı 19.45'de yeni bölümüyle ekranda oldu. Tanıtımlarda yer almayan Galip Derviş, Perşembe akşamı son dakika değişikliğiyle...

Sayfayı Paylaş