gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Özgecan'a babasının yazdığı şarkıyı Ebru Gündeş Okuyacak

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

özgecanın babasının yazdığı şarkı,özgecanın babasının yazdığı ayrılmayalım şarkısı,ebru gündeş özgecana yazılan şarkıyı okuyacak
    ebru-gundes-ozgecan-icin-okuyacak--5716144.Jpeg
    Tarsus’ta öldürülen Özgecan Aslan’ın babası, bestelediğişarkıyı okuyacak olan Ebru Gündeş’e minnettar: Kızımın en sevdiği sanatçı oydu.Bu eseri eminim yürekten okur. Ebru Gündeş, Özgecan için stüdyoya girecek. Ünlüşarkıcı Ebru Gündeş, Tarsus’ta vahşice öldürülen Özgecan Aslan’ın babasınınbestelediği ’Ayrılmayalım’ şarkısını Özgecan için okuyacak. Ebru Gündeş,Özgecan İçin ’Ayrılmayalım’ Şarkısını Okuyacak. Özgecan Aslan’ın babası sonundamuradına erdi. Kızı için bestelediği şarkıyı Ebru Gündeş okuyacak ve Ekim’depiyasaya sürülecek. Ebru Gündeş Özgecan Aslan’ın Babasını Kırmadı Ona ŞarkıOkudu!

Tarsus’ta öldürülen Özgecan Aslan’ın babası, bestelediğişarkıyı okuyacak olan Ebru Gündeş’e minnettar: Kızımın en sevdiği sanatçı oydu.Bu eseri eminim yürekten okur

’AYRILMAYALIM’

Şubat ayında Tarsus’ta canice öldürülen Özgecan Aslan’ınbabası Mehmet Aslan, kızının fotoğrafına bakarak Ayrılmayalım isimli bir şarkıyapmıştı. Şarkıyı Ebru Gündeş’in okumasını isteyen baba, sonunda muradına erdi.

Sabah’tan Özlem Avcı’nın haberine göre, Gündeş şarkıyıokuyup single olarak Eylül ya da Ekim’de piyasaya sürecek. Baba Aslan,GÜNAYDIN’a konuştu: "Ebru Hanım, kızımın en sevdiği sanatçıydı. Benşarkıyı yürekten besteledim, eminim Ebru Hanım da yürekten okuyacaktır."

’BENİM İÇİN ŞEREFTİR’

Taşkın Sabah’ın hazırladığı alt yapılar üzerine şarkıyı seslendirecekolan Gündeş, "Bu şarkıyı okumak benim için şereftir" dedi.

Özgecan'a babasının yazdığı şarkıyı Ebru Gündeş Okuyacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru gündeşin en güzel şarkıları

Ebru gündeşin en güzel şarkıları

ben sana böylesi taptım inan ben anlamam hocadan anlamam kocadan seninki bal gibi işkence böylesi aşka yasak tanımam seni öylesi sevdim inan aşka yasak tanımam SEVDİM İNKAR ETMEDİM Gönlümün bir ucundan neler geçiyor Benim aklım arada gidip geliyor Masallarda arıyor aşkı Bulamazsa geri dönüyor Hep şikayet ederim şu halimden Yaralanmak isterim derin yerimden Kimseye derdimi anlatamam Çıkamadım...
  2. Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Aradım seni yıllarca, çok aradım Yağmur, çamur demedim çok yollar aştım Adını dağlara, taşlara yazdım Sen benim en büyük aşkımsın, aşkım Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana
  3. Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ne böyle senle ne de sensiz Yazık yaşanmıyor çaresiz Ne bir arada ne de ayrı Olmak imkansız hiç sebepsiz Ne hayallerle ümitlerler Mutlu olmaktı dileğimiz Suçlu ne sensin ne de benim Şimdi sensizim sende bensiz Bir an gelipte küllenince Yüreklerimiz dinlenince Başka sevgilerde teselli bulunca İşte biz o gün düşüneceğiz Etrafımızı sarıverecek ;Bir boşlukki asla bitmeyecek Herşey biranda...
  4. Lütfen Ebru Gündeş Unutamam Şarkı Sözü yazın

Lütfen Ebru Gündeş Unutamam Şarkı Sözü yazın

Ebru Gündeş Unutamam Şarkı Sözü Selam kızlar sizden Ebru Gündeş Unutamam Şarkısının sözlerini istiyorum lütfen bilen varsa bu şarkının sözlerini yazsın bana
  5. Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü lütfen!!!

Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü lütfen!!!

Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen biriniz bana Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözlerini yazsın kızlar.

Sayfayı Paylaş