gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Özge'nin sevgilisi Nihat'a "angut" dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

özge ulusoy, sevgilisi, nihat doğan, survivor tartışmaları,
    Survivor Ünlüler Gönüller yaruşmasında, bu hafta dokunulmazlık ödülünü ilk kez Gönüllüler aldı. Bu hafta adadan gidecek olan isimler Zeynep ve Özge'ydi... Özge'nin adadan gidecek olmasına zil takıp oynayan Nihat Doğan'a, büyük tepkiler geldi ve Özge'nin sevgilisi Nihat için "angut dedi...

İşte o haberin detayları Melek'ler.

Survivor adasındaki 'Ünlüler' takımında bulunan Özge Ulusoy'un eleme oylamasına girmesine yakınları büyük tepki gösterdi

Özge Ulusoy'un Survivor'da eleme oylamasına girmesi yakınlarını çıldırttı. Twitter'da Nihat Doğan'a 'Angut' diyen Ulusoy'un sevgilisi Tarhan Telli, 'Biri bana Nihat'ın ne içtiğini söylesin, ben de bu kafayı istiyorum' dedi. İşte Telli'nin twitter'dan yazdığı diğer mesajlar...

-BU adam, 'dünyayı ben yarattım', 'uzaylıyım' demezse ben insan tanımıyorum.

-NİHAT Doğan, insanları uyuşturucuya yönlendirir. Bu normal insan kafası değil!

-BANA derlerdi, 'sen farklısın' diye. Ben böyle farklısını görmedim. Bence bu herif uzaylı.

-BUNDAN sonra onun adı, Nihat Doğan değil; Kolpaçino Nihat!

-RÜZGARIN oğlu Nihat... Anlatılmaz, yaşanır bu manyak.

-NİHAT angutu... Bir kütük bulmuş adada, ondan böyle denyo!

-O dallamanın kafası, vücuduna göre fazla!

-BU adam, bir yarım sporcu bir yarım beyin diyebilir. Süper bir kafa!

-YARIŞMADA Türkiye'ye kötü örnek olan insanlar asla kalmamalı!

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :D bu survivor zaten yalan dolan bosuna birbirlerini yiyorlar...

Özge'nin sevgilisi Nihat'a "angut" dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Angut nedir?bildiğinize emin misiniz?

Angut nedir?bildiğinize emin misiniz?

Herkesin (haksız bir şekilde) kullandığı bir ifadedir "Angut". Birisi bir salaklık yapınca, bi laftan anlamayınca, böle boş boş bakınca hemen "Angut'musun" der günümüzün insanı.. . Angut'un aslında bir kuş olduğunu bilmeyen bir ton "Angut!" var ülkemizde.. Angut kuşu'nun eşi öldüğü zaman (yanına o anda başka bir yırtıcı hayvan veya bir insan gelse dahi) gözlerini...
  2. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  3. ''...'' dedim,''...'' dedi!!!

''...'' dedim,''...'' dedi!!!

Sevmek dedim. ''Yoluna ölmek'' dedi. Yol dedim. ''Alıp başını gitmek'' dedi. Gitmek dedim. ''Bir ahh çekip dostlardan ayrılmak'' dedi. Dost dedim. ''Durdu bana baktı dost diye mırıldandı. Yüreğime nasıl koysam bilemediğim'' dedi. Yürek dedim. ''Dünyaları içine sığdıramadığım'' dedi. Dünya dedim. ''Hayatın bir yüzü'' dedi. Yüz dedim. ''Ardında ne gizli bilemediğim'' dedi. Giz dedim. ''Hep...
  4. Dedim-Dedin...

Dedim-Dedin...

Dedim; Çok yalnızım. Dedin; " Ben ki sana çok yakınım(Bakara Süresi-186) Dedim; Evet biliyorum Sen bana yakınsın ama ben Senden uzağım, keşke ben de Sana yakın olabilseydim. Dedin; " Rabbini sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret " (Araf süresi-205) Dedim; Bu da Senin yardımını ister. Dedin; "Allah'ın...
  5. Angut...!!

Angut...!!

Herkesin (haksız bir şekilde) kullandığı bir ifadedir "Angut". Birisi bir salaklık yapınca, bi laftan... anlamayınca, böle boş boş bakınca hemen "Angut'musun" der günümüzün insanı.. . Angut'un aslında bir kuş olduğunu bilmeyen bir ton "Angut!" var ülkemizde.. Angut kuşu'nun eşi öldüğü zaman (yanına o anda başka bir yırtıcı hayvan veya bir insan gelse dahi)...

Sayfayı Paylaş