gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

özgü namal Kraliçe Elizabeth’i oynamadan ölürsem gözüm açık giderim dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kraliçe Elizabeth’i oynamadan ölürsem gözüm açık giderim [​IMG] SON dönemin gözde oyuncularından Özgü Namal, “Kadın olarak çok zor bir meslek yapıyorum ve ayakta durmaya çalışıyorum” dedi. Cine5’te yayınlanan Cinecity’ye katılan Namal, “Son dönemde en beğendiğiniz film hangisi” sorusuna, “Elizabeth’i çok beğendim, hem de çok... Zaten hayatta tek kıskandığım oyuncu Cate Blanchett’tır. Onun metoduna ve tekniğine aşığım” cevabını verdi. Namal, mutlaka oynamak istediği karakterlerin Atatürk’ün eşlerinden Fikriye ve Latife Hanım, Hürrem Sultan ile Kraliçe Elizabeth olduğunu, özellikle Kraliçe Elizabeth’i oynamadan ölürse gözünün açık gideceğini söyledi.

özgü namal Kraliçe Elizabeth’i oynamadan ölürsem gözüm açık giderim dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özgü namal..:):):)):

özgü namal..:):):)):

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. karşımızda Özgü Namal

karşımızda Özgü Namal

ünlü oyuncu bazen aşk hayatı bazende sanat hayatı ile gündemde karşımıza çıkıyor genellikler reklemarda boy gösteren Özgü şimdide bir dizi çalışmaları ile karşımıza çıkıyor...... ÖZGÜ NAMAL DİZİDE OYNAYACAK! ÖZGÜ NAMAL, BİR OSMAN SINAV DİZİSİ İLE EKRANA GELİYOR... Sinemaya ağırlık veren Özgü Namal, bir süredir televizyondan uzak kalmıştı. Başarılı oyuncu, ekranlara bir Osman Sınav dizisi...
  3. Özgü Namal

Özgü Namal

özgü namal yeni projeler ünlü oyuncu sexi mi değil mi?? ya banane kardaşim işini yapsın bana yeter ama gel gör ki insanlar meraklı işte size yanıt..... ÖZGÜ NAMAL SEKSİ Mİ? ÖZGÜ NAMAL KURTLAR VADİSİ DİZİSİYLE TAVAN YAPTIĞI OYUNCULUĞUNUN ARDINDAN REKLAM FİLMLERİYLE GÜNDEMDE KALDI. Özgü Namal eşittir ‘cici kız’ tanımlaması, onunla ilgili her yazıda ve röportajda mevcut. Uzun bir aradan...
  4. Özgü Namal Leyla'nın Evinde

Özgü Namal Leyla'nın Evinde

leylaın evi dizisi oyuncuları fragmanı yayın tarihi kanalı hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler özgü namal yeni bir diziyle ekranlara dönüyor leylanın evi adlı roman diziye uyurlanacak ve ekranlarda olacak bu sezon işte haberimiz Dizinin başrolü için Özgü Namal'la anlaşıldı Sina Koloğlu bugünkü yazısında Leyla'nın Evi'ni yazdı: Nedim Saban, Leyla'nın Evi oyununu...

Sayfayı Paylaş