gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Özgü Namal'ın Yeni Sevgilisi Yönetmen Çağatay Tosun!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

özgü namal, özgü namal haberleri, özgü namal sevgilisi
    Sevgili melekler, bildiğiniz gibi bir süre önce basında İbrahim Çelikkol ile birlikte olduğu Yazılan Özgü Namal'ın sevgilisinin o olmadığı ortaya çıktı. Deniz Çakır ve İbrahim Çelikkol ilişkisinin bitmesine sebep olduğu iddia edilen Namal'ın sevgilisi, Merhamet dizisinin yönetmeni Çağatay Tosun'muş!..

ozgu-namal-cagatay-tosun.jpg

Özgü Namal'ın Yeni Sevgilisi Yönetmen Çağatay Tosun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adanalıdan ayrılan Özgü Namal'ın yeni ex aşkı

Adanalıdan ayrılan Özgü Namal'ın yeni ex aşkı

Anlandırmanın imkanı ihtimali yok bu tür ilişkileri, kendilerine saygıları yok bari ayrıldıkları insana saygıları olsun. Az geçsin zaman... Ama nerdeee ? Dejenere olmuş bir toplumun dejenere olmuş insanlarıyız vesselam... OKTAY KAYNARCA İLE YOLLARINI AYIRAN ÜNLÜ OYUNCU ÖZGÜ NAMAL’IN YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTIĞI ORTAYA ÇIKTI. Genç oyuncu, önceki gecce yeni sevgilisi oyuncu Rıza Kocaoğlu ile...
  2. Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

emir sarrafoğlunun sevgilisi emir sarrafoğlu sevgilisi çağatay ulusoy ve çağatay ulusoy cagatay ve Genç kızların yeni sevgilisi Çağatay Ulusoy dizideki ismiyle Emir Sarrafoğlu'nun gerçek hayatta sevgilisini merak ediyormusunuz?Genç oyuncu kendisinden tam 15 yaş büyük Selin boronkay ile birlikte... Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay...
  3. Özgü Namal'ın Büyük Aşkı!

Özgü Namal'ın Büyük Aşkı!

özgü namal, aşkı, sevgilisi, başar savur, birlikteler, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Hanımın Çiftliği dizisinin bitmesinin ardından dinlenmeye çekilen dizinin başrol oyuncusu Özgü Namal, büyük aşkı Başar Savur'la birlikte Kanyon'da görünülenmiş. Çift geçen sene Temmuz ayında ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışmışlar ve çok mutlu görünüyorlarmış. Öyle ki...
  4. Çağatay Ulusoy'un Yeni Sevgilisi Berrak mı?

Çağatay Ulusoy'un Yeni Sevgilisi Berrak mı?

Kızlar duydunuz mu Çağatay Ulusoy'un Yeni Sevgilisi Berrak Tüzünataç mış ama ben geçenlerde bir haberde Çağatay Ulusoy'un Yeni Sevgilisinin sosyetik ve yaşı kendisinden büyük bir bayan olduğunu okumuştum:S
  5. Çağatay Ulusoy'un sevgilisi var mı ?

Çağatay Ulusoy'un sevgilisi var mı ?

Çağatay Ulusoy'u yakından ve beğenerek takip ediyorum. Pek çok şey yazıldı çizildi. Acaba şu anda Çağatay'ın sevgilisi var mı?

Sayfayı Paylaş