gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

özgün-acıyı çeken anlar

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Duvarlar arkasında, yüklü bir sevdanın izlerini taşıdım O hep doğan güneş şimdi söndü O hep açan çiçek öldü
    Toprağına döndü…
    İnandığım için aşka; dünya bana ders oldu

Acıyı çeken anlar
    Hesabını ödetir, öderim çok ağır
    Sonuna kadar aşkı yaşar bu gönül, yaşarım…

Acıyı çeken anlar
    Dibine kadar aşkı yaşar bu gönül, yaşarım bir ömür.
    Ooo Off yaşarım yaşatırsa gönül.

Hep izlerini taşıdım duvarlara
    Aşkımızı kazıdım ahh
    Kalbe seni boyadım
    O hep gülen yüzüm şimdi soldu
    Şu gözlerim çöle döndü, bende zaman öldü.
    Güvendiğim için aşka; dünya bana ders oldu.

Acıyı çeken anlar
    Sonuna kadar aşkı yaşar bu gönül, yaşarım…

Acıyı çeken anlar
    Dibine kadar aşkı yaşar bu gönül, yaşarım bir ömür.
    Ooo Off yaşarım yaşatırsa gönül.

özgün-acıyı çeken anlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum anında acıyı azaltmak

doğum anında acıyı azaltmak

sancı duası doğum sancılarını azaltmak için doğum sancısı için dua sancısını azaltmanın yolları anında neler yapılmalı Derken doğum sancısı onu bir hurma dalına sürükledi. Dedi ki: "Keşke bundan önce ölseydim de, hafızalardan silinip unutuluverseydim." Altından (bir ses) ona seslendi: "Hüzne kapılma, Rabbin senin alt (yan)ında bir ark kılmıştır. Hurma dalını kendine doğru salla,...
  2. Özgün

Özgün

19 Ekim 1979’da Eskişehir’de doğdum. Çalışan bir anne- babanın çocuğuydum. O zamanlar annem sekreter, babam memurmuş. Tek çocuk olarak büyüdüm… Hayatımdaki en önemli kişilerden biri dedem İlyas Küçükcan’dır. Dedem eğitimci ve yazardı. 8 yaşındayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Korosu’na girdim. Daha o yaştayken bile tek hayalim konservatuvara gidebilmekti. Ancak babam bu konuya...
  3. Özgun

Özgun

Özgun İkinci albümü çıkardın...iki albüm arasındaki tepkileri bize değerlendirir misin ? İkinci albümümüz daha çok yeni. Kısa bir zaman önce marketlerde yerini aldı. İlk albümde bu kadar güzel işler yapmış olmak beni çok mutlu ediyor. İkinci albümde de buna benzer tepkileri alacağımı düşünüyorum. İkinci albümdeki farklılık ilk albüme göre daha pop bir albüm oldu. İlk...
  4. Özgün - Aşk acıyı sever

Özgün - Aşk acıyı sever

Aşk derin acılar sever Açık denizlere yüreğini serer Ne rüzgarlar ondan korkutur beni Kalbin yoktur ezberi Unutur üzenleri Ne de yağmurlar korkutur beni Aşkın yoktur ezberi Acıyı sever Üzeni unutur unutulur gider Gönül avunur yeni bi kalp sever Her insan kaderini kendisi çizer Aşk için unutulur değer Acısı geçer gider Ne yağmurlar ondan korkutur beni Aşkın yoktur ezberi Acıyı sever
  5. ölüm anı ve ölüm acısının şiddeti ve ölüm anında yaşananlar

ölüm anı ve ölüm acısının şiddeti ve ölüm anında yaşananlar

ölüm anında yaşananlar ölüm anı yaşananlar olum aninda yasananlar anında video Her canlı ölümü tadacaktır hiç şüphesiz..Allah gecinden versin ....İşte ölüm anı,o an yaşananlar... Kulun önünde ölüm zahmetinden başka ne azap, ne üzüntü ne de korku bulunmasa bile, sadece ölüm anındaki şiddet onun gecesini gündüzüne katıp düşünmeye ve ölüm için hazırlanmaya yeterli olurdu..Üstelik ölüm de her...

Sayfayı Paylaş