gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Özgün - Aşk acıyı sever

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Aşk derin acılar sever Açık denizlere yüreğini serer Ne rüzgarlar ondan korkutur beni
    Kalbin yoktur ezberi
    Unutur üzenleri
    Ne de yağmurlar korkutur beni
    Aşkın yoktur ezberi
    Acıyı sever

Üzeni unutur unutulur gider
    Gönül avunur yeni bi kalp sever
    Her insan kaderini kendisi çizer
    Aşk için unutulur değer
    Acısı geçer gider
    Ne yağmurlar ondan korkutur beni
    Aşkın yoktur ezberi
    Acıyı sever

Özgün - Aşk acıyı sever konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özgün-acıyı çeken anlar

özgün-acıyı çeken anlar

Duvarlar arkasında, yüklü bir sevdanın izlerini taşıdım O hep doğan güneş şimdi söndü O hep açan çiçek öldü Toprağına döndü… İnandığım için aşka; dünya bana ders oldu Acıyı çeken anlar Hesabını ödetir, öderim çok ağır Sonuna kadar aşkı yaşar bu gönül, yaşarım… Acıyı çeken anlar Hesabını ödetir, öderim çok ağır Dibine kadar aşkı yaşar bu gönül, yaşarım bir ömür. Ooo Off yaşarım yaşatırsa...
  2. Acılar...

Acılar...

Zamanın birinde bir oduncu, ormanda odun keserken çalı arasında bir yılana raslamis. Elindeki baltayı kaldırıp yılanın başını vurmak üzereyken bir an göz göze gelmiş. Yaradana olan aşkı -yılan bile olsa- yaratılana yansımış ve yılanı vurmaya kıyamamış. Yılan da duygulanmış, dile gelmiş.Ey insanoğlu, sen bana kıyamadın, ben de sana bir iyilik edeceğim demiş.Bir kör kuyuya dalmış ve kaybolmuş....
  3. Özgün

Özgün

19 Ekim 1979’da Eskişehir’de doğdum. Çalışan bir anne- babanın çocuğuydum. O zamanlar annem sekreter, babam memurmuş. Tek çocuk olarak büyüdüm… Hayatımdaki en önemli kişilerden biri dedem İlyas Küçükcan’dır. Dedem eğitimci ve yazardı. 8 yaşındayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Korosu’na girdim. Daha o yaştayken bile tek hayalim konservatuvara gidebilmekti. Ancak babam bu konuya...
  4. Özgun

Özgun

Özgun İkinci albümü çıkardın...iki albüm arasındaki tepkileri bize değerlendirir misin ? İkinci albümümüz daha çok yeni. Kısa bir zaman önce marketlerde yerini aldı. İlk albümde bu kadar güzel işler yapmış olmak beni çok mutlu ediyor. İkinci albümde de buna benzer tepkileri alacağımı düşünüyorum. İkinci albümdeki farklılık ilk albüme göre daha pop bir albüm oldu. İlk...

Sayfayı Paylaş