gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Özgün - Biz ayrıldık

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bir zor gecelerde ıslak hecelerde Bir şarkı olsam derdimi anlatan aşk hasretiyle yasak bedeninde
    Bir ışık olsam içini aydınlatan

Yok diyor ne bir söz yarım kalan
    Yolu yok diyor inanması zor ama
    Yok diyor seninle olmaz inan
    sonu yok diyor gel otur derdine yan

Daha bugün senden konuştuk
    Daha bugün seni sordular
    İyi dedim keyfi yerinde
    Yeni bir aşk bulmuş diyemedim
    Seni soran gözler peşimde
    Beni saran korkuyu silemedim
    Onun için utandım belki
    Biz ayrıldık diyemedim

Özgün - Biz ayrıldık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrıldım!

ayrıldım!

Ağlıyorum çünkü, mahbub-u kibriyâdan ayrıldım, Yanıyorum çünkü o nur-i evliyadan ayrıldım. Nasıl yer ile bir olmasın ki bu nâçiz bedenim? Mazhâr-ı tecelli, vâris-i enbiyadan ayrıldım. Uçsuz bucaksız bir çölde garip ve kimsesiz kaldım, Marifet incileri saçan bir deryadan ayrıldım. Ayrılığı, yıkıp hep harap etti vücut şehrimi, Yıkıldım, viraneye döndüm, Süreyyâdan ayrıldım. Dünyalarım...
  2. Özgün

Özgün

19 Ekim 1979’da Eskişehir’de doğdum. Çalışan bir anne- babanın çocuğuydum. O zamanlar annem sekreter, babam memurmuş. Tek çocuk olarak büyüdüm… Hayatımdaki en önemli kişilerden biri dedem İlyas Küçükcan’dır. Dedem eğitimci ve yazardı. 8 yaşındayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Korosu’na girdim. Daha o yaştayken bile tek hayalim konservatuvara gidebilmekti. Ancak babam bu konuya...
  3. Özgun

Özgun

Özgun İkinci albümü çıkardın...iki albüm arasındaki tepkileri bize değerlendirir misin ? İkinci albümümüz daha çok yeni. Kısa bir zaman önce marketlerde yerini aldı. İlk albümde bu kadar güzel işler yapmış olmak beni çok mutlu ediyor. İkinci albümde de buna benzer tepkileri alacağımı düşünüyorum. İkinci albümdeki farklılık ilk albüme göre daha pop bir albüm oldu. İlk...
  4. Ayrıldık!!!

Ayrıldık!!!

Ayrıldık! İçime bakıyorum, kalbimin derinliklerine, yerle yeksan olmuş. Depremden sonra nasıl görünürse bir şehir, yüreğim aynı öyle görünüyor. Uzun sürecek toparlanması, belli! Ayrıldık! Sonunda huzura erdik mi? Ayrılmak için verdiğimiz gizli savaşı kazandığımıza neden sevinmiyoruz ki? İki ucundan tutup çekiştirmedik mi şu gariban aşkın? Oysa, bütün isteği kocaman gönüllerimizde...
  5. Özgü Namal İbrahim Çelikkol Ayrılmış!

Özgü Namal İbrahim Çelikkol Ayrılmış!

özgü namal ibrahim çelikkol, özgü namal, ibrahim çelikkol Sevgili melekler, rol aldıkları Merhamet adlı diziyle başladığı iddia edilen Özgü Namal İbrahim Çelikkol aşkı yine diziyle birlikte sona erdi. Beyaz Tv’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programının sunucularından Esin Övet çarpıcı bir iddia ortaya attı ve Özgü Namal ile İbrahim Çelikkol’un ayrıldıklarını açıkladı. Merhamet dizisinde,...

Sayfayı Paylaş