gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Özgün - İki elim boş kaderim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

iki elim boş kaderim özgün iki elim boş kaderim Kırgın bir gün daha Uyanma korkusu
    Bugün dünden uzak kalma telaşında
    Sayamadım kaç gün geçti yatağında
    Yapamadım sensiz buna alışamadım

Ayrılık habersiz geliverdi yine
    Kalamadı uğramış işte
    Boş odalarıma bakmış
    Kalbime hiç soramamış
    Dur dedim ne olur 5 dakika otur
    Olmaz dedi kalamazmış
    Gitti gelmez iki eli boş kaderim

Özgün - İki elim boş kaderim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kader..

Kader..

KADER NEDİR Bir insanın, bir hayvanın, bir şehir veya bir ulusun yeryüzündeki varoluş sürecinde onun yaşamını yönlendiren etkilerin tümüdür. Ancak bizim inceleme alanımızı insanın kaderi oluşturduğu için biz sadece insana yönelik bilgilere ağırlık vereceğiz. Unutulmaması gereken bir noktada şudur ki; bir sokak kedisiyle, bir ev kedisinin, tarih sahnesinde var olmuş şehirler ve ulusların...
  2. Özgün

Özgün

19 Ekim 1979’da Eskişehir’de doğdum. Çalışan bir anne- babanın çocuğuydum. O zamanlar annem sekreter, babam memurmuş. Tek çocuk olarak büyüdüm… Hayatımdaki en önemli kişilerden biri dedem İlyas Küçükcan’dır. Dedem eğitimci ve yazardı. 8 yaşındayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Korosu’na girdim. Daha o yaştayken bile tek hayalim konservatuvara gidebilmekti. Ancak babam bu konuya...
  3. Özgun

Özgun

Özgun İkinci albümü çıkardın...iki albüm arasındaki tepkileri bize değerlendirir misin ? İkinci albümümüz daha çok yeni. Kısa bir zaman önce marketlerde yerini aldı. İlk albümde bu kadar güzel işler yapmış olmak beni çok mutlu ediyor. İkinci albümde de buna benzer tepkileri alacağımı düşünüyorum. İkinci albümdeki farklılık ilk albüme göre daha pop bir albüm oldu. İlk...
  4. kader

kader

kursatotcu Dailymotion'da Herşey Allah'ın dilemesiyle oluyorsa zinada mı böyle oluyor? Allah ne yapacağımızı önceden biliyorsa böyle imtihan olur mu? Allah'ım bizi kötü yola düşürme diye dua ediyormusunuz, ediyorsanız soruyorum; sizi kötü yola düşüren Alah'mı ki böyle dediniz. Hayır şer Allahtan mı, zina yapmak şer mi, zina yapmak Allahtan mı, hani hayır şer Allahtandı? Hanif Dostlar Ana...
  5. Sezgin Seymen&Masal-Kaderim artık senin elinde

Sezgin Seymen&Masal-Kaderim artık senin elinde

sezgin seymen kaderim artık senin elinde kaderim artık senin elinde Öyle bir sevda bu anlatmak imkânsız Kelimeler yetse bile nefesim yetmez ki Öyle bir aşk ki bu vazgeçmek imkânsız O deli gözlere hangi yürek dayanır ki Yalan sensiz geçen her saat Yalan ellerinden ayrı kaldığın her an Yalnız sen bir tek sen varlığın gerçek olan Kaderim artık senin elinde Tüm hayaller gerçek oldu seninle...

Sayfayı Paylaş