gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Özgün İnsaf sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hayatımda ki tüm insafsızlar ve insafını hatırlaması gerekenler için sizden mümkünse Özgün İnsaf şarkısı sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşkler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Özgün İnsaf şarkı sözü
    Özgün İnsaf şarkısı sözleri

Çoktan aldığım bir karardı
    Zor oldu dile dökmek
    Hiç yoktan verdiğim bu zararı sana düşüyor affetmek
    Özledim, gözlerini özlerim
    Söyledim bilki başka biri yok
    Özledim, gözlerini özlerim
    Söyledim bil ki başka biri yok

İki dudağına bir ömür vereyim
    Her adımına yüreğimi sereyim
    En azını da yap ama gözünü seveyim
    İnsaf, benimki de can bebeğim
    İki dudağına bir ömür vereyim
    Her adımına yüreğimi sereyim
    En azını da yap ama gözünü seveyim
    İnsaf, benimki de can bebeğim

Özgün İnsaf sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - İnsaf

Müslüm Gürses - İnsaf

insaaaaaf insaaaaaaaaf insaf insaf insaf et sevgilim insaf insaf insaf et sevgilim gönlüm bir çocuk gibi sevip sevilmek ister sevde kurtar bu dertten bu kadar zulüm yeter insaf et insaf et aşk dolu yüreğime ağlayan gözlerime çare ol dertlerime insaf et insaf et insaf et sevgilim seni sevdim diyemi bütün suçum günahım karıştı birbirine gecelerim sabahım insaf et insaf et aşk dolu yüreğime...
  2. Özgün

Özgün

19 Ekim 1979’da Eskişehir’de doğdum. Çalışan bir anne- babanın çocuğuydum. O zamanlar annem sekreter, babam memurmuş. Tek çocuk olarak büyüdüm… Hayatımdaki en önemli kişilerden biri dedem İlyas Küçükcan’dır. Dedem eğitimci ve yazardı. 8 yaşındayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Korosu’na girdim. Daha o yaştayken bile tek hayalim konservatuvara gidebilmekti. Ancak babam bu konuya...
  3. Özgun

Özgun

Özgun İkinci albümü çıkardın...iki albüm arasındaki tepkileri bize değerlendirir misin ? İkinci albümümüz daha çok yeni. Kısa bir zaman önce marketlerde yerini aldı. İlk albümde bu kadar güzel işler yapmış olmak beni çok mutlu ediyor. İkinci albümde de buna benzer tepkileri alacağımı düşünüyorum. İkinci albümdeki farklılık ilk albüme göre daha pop bir albüm oldu. İlk...
  4. sagopa kajmer insafa gel şarkı sözü

sagopa kajmer insafa gel şarkı sözü

sagopa kajmer sago sagopa kajmer insafa gel şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz meleklerim. Verse 1: Karanlıkta aylak aylak dolaşarak arada bir dostum aşı Ben evimde sıcak çorbaya daldırırken kaşığı Birbirimizi karanlık kamufüle etmişti, ve durum kötüydü Diğerlerinin ışıktan bronzlaştırdığı tenler ölüydü Birisi kalbini tamir ettirdikten sonra hiç aglamadı Diğer dostum son...
  5. doğu medeniyetine özgü olan anlamında kullanılan söz nedir

doğu medeniyetine özgü olan anlamında kullanılan söz nedir

doğu medeniyetine özgü olan anlamında kullanılan söz nedir kızlar merak ediyorum lütfen o sözü yazın.

Sayfayı Paylaş