gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Özgün - Koş koş

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

özgün koş koş kovala kovala özgün kaç kaç delikanlı korkmaz aşktan İster söv ister ağla yan Vazgeçmek zor aşktan
    Belli bir kural var onda
    Kaçan kovalar
    İster gül ister oyna sen
    Kurtulmak zor benden
    Zır deli bi yürek var serde
    Senden asla vazgeçmem

Koş koş kovala
    Delikanlı korkmaz aşktan
    Kaç kaç kovala
    Deli gönlüm kaçmaz aşktan
    Koş koş kovala
    Delikanlı korkmaz aşktan
    Kaç kaç kovala
    Deli gönlüm koş…

Özgün - Koş koş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özgü namal..:):):)):

özgü namal..:):):)):

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Özgün

Özgün

19 Ekim 1979’da Eskişehir’de doğdum. Çalışan bir anne- babanın çocuğuydum. O zamanlar annem sekreter, babam memurmuş. Tek çocuk olarak büyüdüm… Hayatımdaki en önemli kişilerden biri dedem İlyas Küçükcan’dır. Dedem eğitimci ve yazardı. 8 yaşındayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Korosu’na girdim. Daha o yaştayken bile tek hayalim konservatuvara gidebilmekti. Ancak babam bu konuya...
  3. Özgun

Özgun

Özgun İkinci albümü çıkardın...iki albüm arasındaki tepkileri bize değerlendirir misin ? İkinci albümümüz daha çok yeni. Kısa bir zaman önce marketlerde yerini aldı. İlk albümde bu kadar güzel işler yapmış olmak beni çok mutlu ediyor. İkinci albümde de buna benzer tepkileri alacağımı düşünüyorum. İkinci albümdeki farklılık ilk albüme göre daha pop bir albüm oldu. İlk...
  4. Özgün -Hayret

Özgün -Hayret

Seyret beni şimdi uzaktan Belki olur da çok seversin Pardon yanlış mı biliyorum Kıskanmam mı derdin Sen ki yaramaz Aşka hiç inanmaz Güçlü, kariyer sahibiydin Benle sıradan bir ilişki Bağlanmam mı derdin Utanmadan bi de soruyor musun Sevgilin kim diye Seni biraz ezik gördüm Bir de eskimiş hal ile Hayret ettim hayret Görünce şaşırdın Hayret kızardın daraldın Ha gayret anlaşırsın tatlım Aşkın ne...
  5. Özgün - Zilli

Özgün - Zilli

Kız zilli Çok hoşuma gidiyor İnanamıyorum aklım şaşıyor Bütün dünya onu konuşuyor Bana mı geliyor külkedisi Canı isterse marsa gidiyor Temmuzda bile kayak yapıyor Babadan zengin köşkte yaşıyor Vakit geliyor külkedisi Kız zilli Hatun şöhretli ama ben kalender meşrebim Yemesi zor ama ben işimi bilirim Tek elle kopça çözüp öpmeyi de bilirim Bu kız zilli fakat ben yola getiririm

Sayfayı Paylaş