gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Özgün - Örümcek

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Gün gelir bir anda Herkes benzeşir Dün dövüşenler tezgahlarda
    Uzlaşır
    İşler tıkırında
    İlişkiler süt liman
    Aynılaşırken ufak ufak
    Yalnızlaşılır

Ben sana uyanık ol demedim mi
    Bu elbise sana bol demedim mi
    Gitme bataklık yol demedim mi
    Demedim mi demedim mi
    Ben sana uyanık ol demedim mi
    Bu elbise sana bol demedim mi
    Gitme bataklık yol demedim mi
    Demedim mi demedim mi

İnadına inadına dönüyor dünya
    Örüyor bak ağlarını örümcek
    Kolu kanadı kırık
    Acıdan aşkın hor görüldü
    Ne zulüm gördü ah vazgeçene dek

Ne bana benze
    Ne beni kendine benzet
    Olduğun gibi kal
    Bana da müsade et
    Ne kadar çok yatak
    O kadar pişmanlık
    Kendine benzemeyeni sevebilmek de marifet

Özgün - Örümcek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özgün

Özgün

19 Ekim 1979’da Eskişehir’de doğdum. Çalışan bir anne- babanın çocuğuydum. O zamanlar annem sekreter, babam memurmuş. Tek çocuk olarak büyüdüm… Hayatımdaki en önemli kişilerden biri dedem İlyas Küçükcan’dır. Dedem eğitimci ve yazardı. 8 yaşındayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Korosu’na girdim. Daha o yaştayken bile tek hayalim konservatuvara gidebilmekti. Ancak babam bu konuya...
  2. Özgun

Özgun

Özgun İkinci albümü çıkardın...iki albüm arasındaki tepkileri bize değerlendirir misin ? İkinci albümümüz daha çok yeni. Kısa bir zaman önce marketlerde yerini aldı. İlk albümde bu kadar güzel işler yapmış olmak beni çok mutlu ediyor. İkinci albümde de buna benzer tepkileri alacağımı düşünüyorum. İkinci albümdeki farklılık ilk albüme göre daha pop bir albüm oldu. İlk...
  3. Özgü Namal

Özgü Namal

özgü namal yeni projeler ünlü oyuncu sexi mi değil mi?? ya banane kardaşim işini yapsın bana yeter ama gel gör ki insanlar meraklı işte size yanıt..... ÖZGÜ NAMAL SEKSİ Mİ? ÖZGÜ NAMAL KURTLAR VADİSİ DİZİSİYLE TAVAN YAPTIĞI OYUNCULUĞUNUN ARDINDAN REKLAM FİLMLERİYLE GÜNDEMDE KALDI. Özgü Namal eşittir ‘cici kız’ tanımlaması, onunla ilgili her yazıda ve röportajda mevcut. Uzun bir aradan...
  4. Özgün -Mühür

Özgün -Mühür

Bakınca her fotoğrafına Dudaklarım mühürleniyor Düşünmeden yazar şu hayat acı sonları Duvarları yosunla dolu Gönül yine derin yaralı Kader değil insan acıtır canı Ne yıldızlar yanar Yokluğun kör karanlık Ne de bu gün doğar Sensizlik benle yaşlanmış en büyük acı İnan değişmez yerin bende aynı Ne yağmurlar diner Gönlümde her bir hücre Bana seni diler Sensizlik benle yaşlanmış en büyük acı İnan...
  5. Özgün - Zilli

Özgün - Zilli

Kız zilli Çok hoşuma gidiyor İnanamıyorum aklım şaşıyor Bütün dünya onu konuşuyor Bana mı geliyor külkedisi Canı isterse marsa gidiyor Temmuzda bile kayak yapıyor Babadan zengin köşkte yaşıyor Vakit geliyor külkedisi Kız zilli Hatun şöhretli ama ben kalender meşrebim Yemesi zor ama ben işimi bilirim Tek elle kopça çözüp öpmeyi de bilirim Bu kız zilli fakat ben yola getiririm

Sayfayı Paylaş