gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Özgür Kurum - Nefes (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Am Zaman durmuştu Dm
    Dünya susmuştu
    G C
    İçim donmuştu,eridi
    E
    İçimi kapladı derin aşk nefesi

Am-Dm-G-C-E

Am Dm
    Salkım saçak bir buluttum
    G C E
    Gölgem geniş ama ben çok soğuktum
    Am Dm
    Sen estikçe ben yolumu buldum
    G C E
    Yok oldum fırtınaydım,duruldum

Am Dm
    Damlalar düşer, gözyaşım iner yere;
    G C E
    Yağmur olur, akar gelirim ben yüreğine.
    Am Dm
    Hasretim gider, gözyaşım bittiğinde;
    G C E
    Bende durur, duygu vurur seni o ilk gördüğümde

Am }
    Zaman durmuştu }}
    Dm }}}
    Dünya susmuştu }}}}
    G C }}}}} X2
    İçim donmuştu,eridi }}}
    E }}
    İçimi kapladı derin aşk nefesi }

Özgür Kurum - Nefes (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özgürüz

Özgürüz

Konuşmuyoruz..Yaşadıklarımıza,gördüklerimize,tanık olduklarımıza rağmen susuyoruz,konuşmuyoruz!! Bunu gerçekten mecbur olduğumuz için mi yoksa istediğimiz için yapıyoruz? Eğer bir mecburiyet söz konusu ise bizi buna mecbur eden kim,kimler,neden? Küçüklüğümüzden beri kendimizi çevremize,ailemize kanıtlamak,`bende burdayım,benimde düşüncelerimi dikkate alın` diyebilmek için çabalamıyor...
  2. İşi Bitmiş Bir Adam-Özgür Çetiner(akor)

İşi Bitmiş Bir Adam-Özgür Çetiner(akor)

am g dm işi bitmiş bir adam bekler seni g dm bekler seni am g dm o gemide bekler seni em dm em sen ben sen am g dm gemi yol alır bekler seni g dm bekler seni em dm em sen ben sen am g dm yar hasret bekler seni am g dm yar çile bekler seni em dm em sen ben sen am g dm em am g dm em am g dm em yaaaaaaaarrr yaaaaarrrrrr yaaaaarrrrrrr em dm em yar yar yar
  3. Özgür-SON GİDİŞİM-akor

Özgür-SON GİDİŞİM-akor

son gidişim buralardan özgür son gidişim Aranağme Dm / Am/ Gm/ Em b5 /Am SON BUDEFA SON AŞK BANA YALAN Dm Am Bb Am SUS NE OLUR SUS NEDİR HATA OLAN F Am Bb Am YİNEMİ BİTTİ AŞK OLMAYACAK Dm Am Dm Am DİNMEYEN GÖZ YAŞIM İNAN SON KEZ AKACAK Dm Am Emb5 Am SON GİDİŞİM BURALARDAN Dm Am SON KAÇIŞIM HAKSIZLIKTAN Dm Am YALAN DOLAN SEVDALARDAN C Gm KORKUYORUM ALIŞMAKTAN Bb Am Özgür-AŞK...
  4. Özgür Kurum - Kavak Yelleri (akor)

Özgür Kurum - Kavak Yelleri (akor)

özgür kurum kavak yelleri akor kavak yelleri akor yerleri notaları yerleri notası yerlerinin notaları Bm-F#m-G-A-G-F#m-Bm Bm F#m Küçüktüm büyüdüm en sonunda Bm A Bir şarkı söylüyor ruhumda G F#m Kalbimin hızı o metronomda Bm F#m Sözleri bir bir çözdü beni Bm A Çözümler getirdi bana kendimi G F#m Derin uçsuz bu duygu bende yeni Bm F#m Esiyor Kavak yelleri başımda A F#m Dostlarımda var aşkın...

Sayfayı Paylaş